Korona virüse yakalanan ünlüler

Korona virüs ne ırk ne din ne sınıf ne de ülke ayırt etmiyor. Dünyaca ünlü birçok isim korona virüsüne yakalandı ya da şüphe nedeniyle karantina altına alındı. İşte o isimler...

Kaynak: TV100.COM

Alexina Graham
Victoria's Secret'ın ilk kızıl saçlı model olarak tanınan 30 yaşındaki Alexina Graham, koronavirüs salgını nedeniyle bütün planlarını iptal etmiş ve ABD'den ülkesi İngiltere'ye dönerek kendini karantinaya almıştı. Aslen İngiliz olan Graham, daha önce yaptığı sosyal medya paylaşımında İngiltere'de Nottinghamshire'da yaşayan kız kardeşinin yanına gittiğini belirtmişti.

James Bond serisinden 2008 yapımı Quantum of Solace’ta ajan rolüne hayat veren Olga Kurylenko, sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Kurylenko, Son Umut filminde Russell Crowe, Jai Courtney, Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan ile birlikte rol almıştı.

Cansın Çekili korona virüse yakalandı
Mucize Doktor ve son olarak Çocuk dizisinde rol alan genç oyuncu Cansın Çekili korona virüse yakalandı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla virüse yakalandığını açıklayan Cansın Çekili, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Game of Thrones dizisinde Ellaria Sand karakterini canlandıran Indira Varma da Corona virüsüne yakalandığını açıkladı.