HES kodu olmayanı eve almıyorum

Koronavirüs salgınıyla özel hayatına dikkat ettiğini belirten Yıldız, “HES kodu almadan kimseyle görüşmüyorum" açıklamasında bulundu.

HES kodu olmayanı eve almıyorum

Özlem Yıldız, önceki gün Nişantaşı City’s çıkışı objektiflere takıldı. Koronavirüs salgınıyla özel hayatına dikkat ettiğini belirten Yıldız, “HES kodu almadan kimseyle görüşmüyorum" açıklamasında bulundu.

Cilt bakımı yaptırmaya geldiğini söyleyen Özlem Yıldız, “Koronaya yakalanmadan ayakta kalmaya çalışıyorum. Elimden geldiğince dikkat ediyorum. Sürekli dezenfekte sıkıyorum. Arada da gelince cilt bakımı yaptırıyorum” dedi.

Pandemi sonrası özel hayatına dikkat ettiğini belirten Yıldız, “HES kodu almadan kimse ile görüşmüyorum. Bakım benim için çok altlarda kalıyor. Önceliğim HES kodu, sonra bakım. Kimseyi kod olmadan evime davet etmiyorum” diyerek espri yaptı.

Yüzüğü dikkat çekti

Yıldız’ın parmağındaki tektaş yüzük gazetecilerin gözünden kaçmadı. Ünlü isim, yüzüğü soran gazetecilere “Gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor” yanıtını verdi."KENDİNİ SEVMEKLE ALAKALI"
Erkeklerin de bakımlı olması gerektiğini ancak bir erkeğin sürekli bakım merkezinde olmasını kabul edemeyeceğini söyleyen sunucu, konuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yapmıştı.

Yıldız, "Erkeklerin de bakımlı olması lazım onlar da yaşlanıyor, onların da cildine dikkat etmesi lazım. Bu kendini sevmekle alakalı ama tabii maddi karşılığı da var. Bakım merkezlerinden çıkmayan erkeğe de gerek yok. O kadarını kadınlar yapsın, erkekler işine gücüne gitsin. Baktığın zaman o kaşlar böyle havaya kalkıyor ya yok yok olacak iş değil" dedi.