Kötü haber duyuruldu! Bandırmaspor’da çifte sakatlık şoku!

Trendyol 1. Lig ekibi Bandırmaspor, Mücahid Albayrak ve Florian Jozefzoon'un sakatlandığını açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada Mücahid Albayrak’ın burun nazal kemiğinde kırık, Florian Jozefzoon'un ise çekilen MR sonucunda sol arka adele kasında yırtık tespit edildiği belirtildi.

Kötü haber duyuruldu! Bandırmaspor’da çifte sakatlık şoku!

Trendyol 1. Lig takımlarından Bandırmaspor'da Göztepe maçından sonra sakatlık şoku yaşandı. Balıkesir ekibi yaptığı açıklamayla Mücahid Albayrak ve Florian Jozefzoon'un sakatlandığını duyurdu.

Kırmızı-beyazlılardan yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcularımız Mücahid Albayrak ve Florian Jozefzoon'un yapılan sağlık kontrollerinde sakatlandığı tespit edilmiştir" ifadeleri kullanıldı.

Kötü haber duyuruldu! Bandırmaspor’da çifte sakatlık şoku! - Resim : 1

Ligin 5. haftasında deplasmanda oynanan Göztepe müsabakasında Bandırmasporlu futbolcu Mücahid Albayrak, yaşadığı pozisyon sonucunda burnuna darbe almış ve darbenin ardından ambulansla hastaneye kaldırılmıştı.

Kötü haber duyuruldu! Bandırmaspor’da çifte sakatlık şoku! - Resim : 2
Mücahid Albayrak

 

Çekilen röntgen sonucunda Albayrak'ın burun nazal kemiğinde kırık tespit edildi. Aynı maçta sakatlanan Florian Jozefzoon'un ise çekilen MR sonucunda sol arka adele kasında yırtık tespit edildi.

Hastaneye yatırılan iki profesyonel futbolcunun tedavileri sürüyor.

Kötü haber duyuruldu! Bandırmaspor’da çifte sakatlık şoku! - Resim : 3
Florian Jozefzoon