Kütahya'da uyuşturucu operasyonu! 2 şüpheli yakalandı!

Kütahya'da, polisin durdurduğu otomobilde yapılan aramada, bir miktar uyuşturucu ele geçirilirken, gözaltına alınan 2 şüpheli de adliyeye sevk edildi.

Kütahya'da uyuşturucu operasyonu!

Kütahya Emniyet Müdürlüğü tarafından başlatılan “Narko Savaş” büyük bir kararlılıkla sürüyor. Kütahya’ya 400 gram metamfetamin sokmak isteyen 2 kişi düzenlenen operasyonla yakalandı

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kent dışından Gediz'e uyuşturucu madde getirileceği bilgisine ulaştı. Takibe alınan şüpheli şahısların il merkezinden Gediz ilçesi istikametine çıkış yaptıkları tespit edildi. Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte oluşturulan yol uygulamasında, şüpheliler N.R. ve F.S. yakalandı.

Kütahya'da uyuşturucu operasyonu!  2 şüpheli yakalandı! - Resim : 1

İlçe girişinde önlem alan polis, şüpheliler N.R. ve F.S.'nin içinde bulunduğu otomobili durdurdu. Otomobilde ve şüphelilerin üzerlerinde yapılan aramalarda; 400,17 gram metamfetamin, 14,28 gram afyon sakızı ve 5 ecstasy ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheliler, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.