Kutsi ve Hande Doğandemir’in yeni dizisi Annemizi Saklarken ne zaman başlıyor? Annemizi Saklarken dizisi konusu

Star TV’nin yeni dizisi Annemizi Saklarken'in merakla beklenen yayın günü belli oldu. Peki, Hande Doğandemir ve Kutsi’nin başrolünde yer aldığı Annemizi Saklarken dizisi ne zaman başlıyor? İşte, Annemizi Saklarken dizisi ı konusu ve oyuncuları…

Annemizi Saklarken ne zaman başlıyor?

Star TV’nin yeni sezon dizilerinden olan Annemizi Saklarken dizisinin yayın tarihi belli oldu. Kutsi ve Hande Doğandemir’in başrolünü paylaştığı Annemizi Saklarken dizisi merak ediliyor. Dizi severler internet üzerinden “Annemizi Saklarken dizisi ne zaman yayınlanacak? Annemizi Beklerken dizisi konusu nedir?” sorularına yanıt aradı. İşte, Kutsi ve Hande Doğandemir’in yeni dizisi Annemizi Saklarken oyuncuları…

ANNEMİZİ SAKLARKEN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Annemizi Saklarken dizisinin yapımcılığını Ojo Pictures üstleniyor. Annemizi Saklarken dizisi 8 Aralık salı günü  Star TV ekranında ilk bölümüyle izleyici ile buluşacak.

 

ANNEMİZİ SAKLARKEN KONUSU

Yeni dizi Annemizi Saklarken'de: Henüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı'nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan (Hande Doğandemir), Zerrin ve Dündar Demir'in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar.

ANNEMİZİ SAKLARKEN OYUNCU KADROSU

Annemizi Saklarken Dizisinin Oyuncuları Kim? Hande Doğandemir ve Kutsi'nin başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Yeşim Ceren Bozoğlu, Ece Yaşar, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, İncinir Sevimli, Ezgi Gör, Zümre Ertürk, Hatice Aslan, Erdem Kaynarca, Merve Sevin, Özgür D. Foster ve Güngör Bayrak gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor. 

 

ANNEMİZİ SAKLARKEN DİZİSİ TANITIMI İÇİN TIKLAYINIZ.