MasterChef'ten kovulan Uğur Yılmaz hakaret ve küfürlerinin ardından bakın ne yaptı?

MasterChef Uğur Yılmaz, şoke eden ırkçı paylaşımları ve küfürlerle dolu paylaşımları sonrası yarışmadan kovuldu. Acun Ilıcalı'nın diskalifiye edildiğini duyurduğu Uğur'un yeni hamlesi ise hiç şaşırtmadı. Yılmaz, hesabını yoruma kapattı.

Google Haberlere Abone ol

Miyonları ekranlara kilityen başarılı yarışma MasterChef Türkiye'de kelimenin tek anlamıyla bir skandal yaşandı.

Meğerse küfürlü ve hakaretlerle dolu paylaşımlar yapmış

Yarışmacılardan Uğur Deniz Yılmaz'ın birbirinden rezil paylaşımları ortaya çıktı. Meğerse MasterChef Uğur, Twitter hesabından küfürlü ve hakaretlerle dolu paylaşımlar yapmış ve neredeyse küfretmediği kimse kalmamış. Geçmişte Ali Koç'tan Aziz Yıldırım'a, Acun Ilıcalı'dan başörtüsü kullanan insanlara ve Kürt vatandaşlara ağır küfürler sarf ettiği fark edildi.

Acun Ilıcalı açıkladı: Diskalifiye oldu

Uğur'un bu küfür ve hakaret içeren paylaşımları hızla yayıldı.Bu duruma tepki gösteren  Acun Ilıcalı, MasterChef Türkiye yarışmasından Uğur Yılmaz'ın diskalifiye olduğunu açıkladı. Ilıcalı, mesajları gördüğü anda kararını verip, direkt diskalifiye etmiş.

Instagram hesabındaki gönderileri yorumlara kapattı

MasterChef Türkiye yarışmasında izleyenleri hayal kırıklığına uğratan yarışmacı Uğur'a tepkiler büyüdü. Uğur Yılmaz'ın sosyal medya hesabındaki takipçileri tepkilerini takipten çıkarak gösterdi. MasterChef Uğur, böylelikle büyük oranda takipçi kaybı yaşadı. Tüm bunlardan sonra hiçbir açıklama yapmayan Uğur Deniz,  Instagram hesabındaki gönderileri yorumlara kapattı.

Peki, MasterChef Uğur kimdir, sosyal medyada neler yazdı? İşte o hakaret ve küfürlerle dolu paylaşımlar!