Masumlar Apartmanı Safiye'nin annesi Hasibe bu fotoğrafı paylaştı! Açelya Devrim Yılhan instagram paylaşımları…

Masumlar Apartmanı Safiye'nin annesi Hasibe karakterini canlandıran Devrim Yılhan Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaştı! Açelya Devrim Yılhan instagram fotoğrafları... Açelya Devrim Yılhan kimdir?

Kaynak: tv100.com

Gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Masumlar Apartmanı dizisi hem konusu hem de oyuncuları ile gündemde. Dizide Safiye'nin annesi olan Hasibe karakterine hayat veren oyuncu Açelya Devrim Yılhan ise performansı ile merak edilen isimlerden birisi oldu. Peki kimdir Safiye'nin annesi Hasibe Açelya Devrim Yılhan kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde temizlik hastası olan Safiye'nin annesi Hasibe karakterine hayat veren oyuncu Açelya Devrim Yılhan performansı ile seyirciden tam not alıyor. Diziyi izleyenler Açelya Devrim Yılhan'ı merak ediyor. Safiye'nin annesi olan Açelya Devrim Yılhan hakkında merak edilenler...

Açelya Devrim Yılhan kimdir?

Açelya Devrim Yılhan Masumlar Apartmanı Hasibe rolüyle ekranlara gelmektedir.  2 Eylül 1985 tarihinde dünyaya gelen oyuncu “Leyla ile Mecnun” dizisinde Eylül karakteriyle hafızalara yer etmiştir. Bilkent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.

2011 yılında “Unutma Beni” dizisinde rol alarak sektöre adım atan oyuncu, “Ve Panayır Köyden Gider” adlı sinema filminde rol almıştır.