Melih Gökçek'in özür paylaşımına Oğuzhan Uğur'dan bomba yanıt! Ağzını bozdu! Olay sözler

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in futbolcu Vincent Aboubakar hakkında yaptığı şehit paylaşımının yankıları sürüyor. Gökçek yaptığı paylaşımla danışmanının yaptığı bir hata olduğunu söylese de sosyal medyanın dilinden kurtulamadı. Gökçek'i eleştirenler arasında Oğuzhan Uğur da vardı. Uğur, Gökçek'in yaptığı özür paylaşımını tiye aldı.

Oğuzhan Uğur ağzını fena bozdu!

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek "6 milyar dolarlık jelibon rezervi bulundu" açıklamasından sonra yine skandal bir paylaşımda bulundu. Melih Gökçek futbolcu Vincent Aboubakar'ın fotoğrafını paylaşarak şehit olduğunu belirten bir paylaşımda bulundu. 

Gökçek, yayınladığı paylaşımın doğru olmadığını fark ederek sosyal medyada bir paylaşım yaparak hatayı danışmanının yaptığını söyledi.

Bu özür paylaşımını gören Oğuzhan Uğur ise dayanamadı. Oğuzhan Uğur paylaşımı alıntılayarak şunları yazdı:

"Oh. İyi ki siz paylaşmamışsınız başkanım. Ne cahil bir danışmanınız varmış. 7 yaşında çocuk daha zekidir danışmanınızdan. Böyle aptalca bir paylaşım yaptığı için kovmuşsunuzdur umarım. Tam bir embesilmiş çünkü. S..e sürülecek akıl yokmuş danışmanınızda. İyi ki siz değilmişsiniz."

Melih Gökçek'in özür paylaşımına Oğuzhan Uğur'dan bomba yanıt! Ağzını bozdu! Olay sözler - Resim : 1