Menajerimi Ara 33. Bölüm full izle

Star ekranlarının sevilen dizisi Menajerimi Ara 33. Bölümü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Menajerimi Ara dizisi son bölümde; Ceyda’nın hem Barış hem de Kıraç üzerindeki hamleleri kafa karıştırırken Serkan, Ceyda ve Kıraç arasında kimsenin bilmediği bir savaş başlar.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu ve Ahsen Eroğlu’nun yer aldığı Menajerimi Ara 33.bölümü yayınlandı. Menajerimi Ara yeni bölümde; Serkan’ın boşanma davası, Feris’e bir adım daha yaklaşmalarına neden olur. Ayla, Feris’ten Dicle’den yardım ister. Feris’in tavrı merakla beklenirken Ceyda’nın katılımı her şeyi değiştirir. Dicle, Barış için sürpriz bir hamle yapar. Ceyda’nın hem Barış hem de Kıraç üzerindeki hamleleri kafa karıştırırken Serkan, Ceyda ve Kıraç arasında kimsenin bilmediği bir savaş başlar. İşte 11 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin 33. bölüm tek parça linki…

Menajerimi Ara 32.bölümde ne olmuştu?

Dicle ve Ayla arasındaki gerilim artarken Barış, annesi ve Dicle arasında kalır. Feris’in oyuncusunun bitmek bilmeyen hıçkırık krizi sette işlerin karışmasına sebep olur. Peride’nin temsil ettiği Selda Alkor ile Çınar’ın oyuncusu ve seslendirme sanatçısı yeni bir projeye hazırlanırken basında çıkan haberler herkesi derinden üzer. Yaşanan beklenmedik gelişmeler menajerleri bir kez daha büyük bir krizle karşı karşıya getirir. Serkan’ın boşanma davası Feris’le bir adım daha yakınlaşmalarına sebep olur. Ayla, Dicle konusunda Feris’ten yardım ister. Feris’in tutumu merakla beklenirken, Ceyda’nın olaya müdahil oluşu her şeyi değiştirir. Dicle ise Barış için sürpriz bir hamlede bulunur. Ceyda’nın hem Barış’la hem de Kıraç’la ilgili üst üste yaptığı hamleler kafaları karıştırırken Serkan, Ceyda ve Kıraç arasında kimsenin bilmediği bir savaş başlar.

Menajerimi Ara 33. Bölüm izle

Menajerimi Ara 33. Bölüm tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Menajerimi Ara dizisinin konusu nedir?

Yetenek ajansı Ego'ya bağlı Kıraç,Feris, Çınar ve Peride  adlı dört menajer her gün yönetilmesi zor durumlarla uğraşıyor ve iş vizyonlarını savunuyorlar. Hayallerinin peşinde Antalya’dan İstanbul’a taşınan Dicle, sinema dünyasında kendine bir yer açmak ve bu devasa, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. 

Menajerimi Ara dizisi oyuncuları kimdir?

  • Kıraç – Barış Falay
  • Feris – Canan Ergüder
  • Çınar – Fatih Artman
  • Peride – Ayşenil Şamlıoğlu
  • Dicle – Ahsen Eroğlu
  • Barış – Deniz Can Aktaş
  • Emrah – Semi Sırtıkkızıl
  • Gülin – Gamze Karaduman