Meryem Uzerli tatlıcı açtı

Meryem Uzerli tatlı sırrını ortaya çıkardı. Birkaç gün önce oyuncu Instagram'da en büyük hayallerinden birini gerçekleştirdiğini açıkladı. Ama bundan daha fazlasını ortaya çıkarmak istemedi.

Google Haberlere Abone ol

Meryem Uzerli şimdi perdeyi kaldırdı: Meryem Uzerli kendi dükkanını açtı. Berlin'de iki lokasyona sahip. NOSH NOSH adı "atıştırmalık" gibi bir şey anlamına gelir. Ve onun konsepti bu, yıllarca arkadaşlarıyla planladığı şey: kalite ile atıştırma. Geniş ürün yelpazesinin temelini oluşturan ve örn. çok çeşitli çikolatalarda (çoğu vegan ve glutensiz). Çok çeşitli fındık ve çikolatalara ek olarak, soğuk preslenmiş zeytin yağları, aromalı deniz tuzları, Kolombiya kahvesi, tatlı macaroons, dünya çapında dondurma ve çok daha fazlası da sunulmaktadır.

Meryem Uzerli ise yeni dükkanı hakkında şu sözleri kullandı; "Çok mutluyum ve Berlin'de iki mağaza açtıktan sonra bu özel konsepti bir sürü başka şehirlere ve ülkelere getirmeyi dört gözle bekliyorum." Çünkü Nosh Nosh felsefesi ile ilgili gerçekten önemli olan şey, onu kelimelerle anlatmaktan çok daha iyi tadabileceğinizdir...