Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu Müge Anlı'da bu kez annesini arıyor!

Metin Akpınar’ın geçen yıl ortaya çıkan ve DNA testiyle kızı olduğu kanıtlanan Duygu Nebioğlu, yıllardır görmediği annesini bulmak için Müge Anlı'nın programına çıktı. Nebioğlu programda, annesi Suphiye Orancı'nın, babası Metin Akpınar ile nasıl tanıştıklarına dair bildiklerini paylaştı. Metin Akpınar ile olan babalık ilişkisinden de bahseden Nebioğlu, babası Metin Akpınar'ın kendisine sarılıp DNA için saçlarından tel kopardığını ve bunu kendisinden gizlediğini de açıkladı.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu Müge Anlı'da bu kez annesini arıyor!

Metin Akpınar’ın kızı olduğu ortaya çıkan ve günlerce kamuoyunun gündeminde kalan Duygu Nebioğlu'nun yaptığı açıklamalar konuşulmaya devam ediyor. Annesi Suphiye Ormancı’nın altı çocuğu olduğunu söyleyen Nebioğlu, “İkisi Almanya'daki evliliğinden. Dört kardeşim de benimle aynı kaderi yaşadı. Evlilik dışı ilişkiden dört çocuğu var annemin. Bir ablamın da babası çok ünlü bir isim ve medya dünyasından. O da dava açtı, hukuk mücadelesi veriyor” ifadelerini kullanmıştı.

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu Müge Anlı'da bu kez annesini arıyor! - Resim : 1

"BİR GÜNLÜK İLİŞKİNİN SONUCU OLARAK BİLİNMEK İSTEMEZDİM""

Annesini görmek istediğini belirten ve Müge Anlı'ya seslenen Duygu Nebioğlu, Anlı'dan gelen olumlu yanıt üzerine programa katıldı. Nebioğlu, Anlı'nın "Baban sana tek gecelik bir ilişkiden dünyaya geldiğini söyledi, ondan dolayı mı üzgünsün?" sorusuna şöyle yanıt verdi:

"Bana da böyle söyledi. 'Annenle tanışıklığım yoktu' demedi. Annemi tanıdığını, çok analiz ettiğini söyleyen bilgiler de vermişti babamla telefonla konuştuğumda. Aslında fark eder... Sonuçta ben Türkiye'de bir günlük bir ilişkinin sonucu olarak bilinmek istemezdim. Annemin de öyle gösterilmesini istemezdim. Annemden dolayı... Yoksa benim için önemli değil. İnsanın başına her şey gelebilir. Ama doğruluk ve dürüstlük benim prensibimdir. 'Benim bilgim yoktu, suçum yok', hatalarını hafifletecek boyuta getirip karşı tarafa yük bindirilirse ben bunun travmasını yaşıyorum. Çok ciddi şekilde linç yiyorum bu konuda. Bilmiyorum insanlar benim sayfalarıma yazıyorlar. Hakaret de ediyorlar bana. Benim asıl konumu kaçırıyorlar. Ben babamı zaten sanatçı olarak benimsemiş biriyim. Yeşilçam izlerdim, elimden kumanda alırlardı 'Artık izleme' diye. Kendimde de bazı yeteneklerini görüyordum. Babam işten gelirdi, sahne hazırlardım babama, rol yapardım, doğaçlama yapardım. Bunun sebebi Metin Akpınar'mış. Annemin bilinmeyen yetenekleriydi. Annemden de yeteneklerimi aldığımı düşünüyorum."

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu Müge Anlı'da bu kez annesini arıyor! - Resim : 2

"ANNEM 'BİR AŞK YAŞADIK, AMA KISA SÜRDÜ' DEDİ, BABAM TEK GECELİK İLİŞKİYDİ, DEDİ"

Duygu Nebioğlu, ananesinin annesini ünlü olması için ajanslara götürdüğünü anlatarak, annesi Suphiye Orancı ve Metin Akpınar'ın nasıl tanıştıklarına dair, annesinin kendisine söylediklerini anlattı:

"Anneannem annemi hep ünlü olsun istemiş. Çok ajanslara götürmüş, 'Zorla götürüyordu beni' diye anlattı hep. Fotoğraf çekimlerine, filmlerde dublör olarak, arka metrajda roller alıyormuş. Başrol veya başrol yanındaki roller yok. İbrahim Tatlıses'in filminde oynamış. Onunla karşılaşmıştım. Başka olabilir tabii, araştırmadım. Ünlü olsun istiyor. Daha sonra annem de sürekli ananemin baskılarıyla büyümüş genç bir kız olduğu için kendisini o camianın içerisinde buluyor. Bana bir gemi olduğunu, bir yat-tekne olduğunu, onun içerisinde 40 kişilik gruplar olduğunu, orada ünlüler olduğunu, ünlü arkadaşları olduğunu da bana kendisi anlatmıştı. O camianın içerisine bir şekilde girdiğini söyledi bana. Annemle babamın tanışması teknede değil. Umarım kendisi çıkar anlatır. Çünkü annem bana farklı bir hikaye anlattı. Babam anlattığını tüm Türkiye'ye söyledi, 'bir gecelik' dedi. Annem bir kaza olduğunu söyledi, 'Bir trafik kazası gibi bir şey oldu. Kendisi beni kliniğe götürdü. 2 çocuğum olduğunu da biliyordu.' dedi. O zaman daha isim vermemişti ama. Daha sonradan ben babamın kim olduğunu öğrendikten sonra, ona ulaşma hikayesini anlattı annem. 'Biz bir aşk yaşadık, ama bu aşk kısa sürdü' dedi. Babam da 'bir günlük' diye anlattı."