Mide bulandıran skandal görüntüler! Cips paketinin içinden fare ölüsü çıktı

Skandal görüntüler Yozgat’ta meydana geldi. Arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için cips alan üniversite öğrencileri eve geldiklerinde hayatlarının şokunu yaşadı. Cips paketinin içinden çıkan fare ölüsü herkesi şoke etti.

Mide bulandıran olay Yozgat’ta bir kız yurdunda meydana geldi.

4 üniversite öğrencisi, arkadaşlarının doğum gününü kutlamak için marketten cips satın aldı. Arkadaşlarına sürpriz yapmak için hazırlık yapan öğrenciler, cips paketini açınca neye uğradıklarını şaşırdı. Cips paketini tabağa boşalttıklarında fare ölüsünü gören genç kızlar, o anları cep telefonlarına kayıt etti.

İHA’ya konuşan üniversite öğrencisi Hatice Kına, “Geçen gün aldığımız cipsin içinden fare ölüsü çıktı. Doğum günü için toplanmıştık arkadaşlarımızla birlikte. Cips paketini tabağa döktüğümüzde fare ile karşılaştık. Şok olduk, arkadaşlarımızın bazıları kustu. İnsan hayatını basitmiş gibi algılıyorlar. Ben bütün yetkililere sesleniyorum, olay soruşturulmalı. Bunları çocuklarımız, ailemiz herkes yiyor ve hastalık sahibi oluyoruz. Pakette hiçbir şekilde delik yoktu, zaten paketi açtığımızda içinden çok şükür yemedik. Tabağa döktük, böyle bir olayla karşılaştık. Biz 4 arkadaşla yurtta kalıyoruz. Arkadaşımızın doğum gününü kutlayacaktık, servis tabağına cipsi döktüğümüzde fareyi gördük ve şok olduk. Bunun için gerekli her yere başvuru yapacağız" dedi.