Milli Piyango'da Sisal Şans başlıyor

Milli Piyango oyununda Sisal Şans dönemi 1 Ağustos'ta başlıyor. Demirören Holding'in İtalyan ortağı olan Sisal SPA'nın adını taşıyan Sisal Şans oyunu yeni bir heyecan olacak. İşte Sisal Şans nedir? Sisal Şans oyunu nasıl oynanır? sorularının yanıtları.

Google Haberlere Abone ol

Demirören Holding'in Milli Piyango ihalesindeki ortağı olan Sisal SPA ailesi adına Sisal Group Kurumsal İletişim Direktörü Giovanni Maggi, Türkiye'ye 50 milyon dolar yatırım yapacaklarını açıklamıştı. Sisal Grup ile yapılan ortaklığın ardından yeni oyunlar da gelmeye başladı.

Milli Piyango oyununa ek olarak Sisal Şans 1 Ağustos tarihinden itibaren hizmete sunulacak. Demirören Holding'in ortağı Sisal'ın Kurumsal İletişim Direktörü Maggi, 1946 yılında İtalya'da kurulan Sisal'ın iki sene önce İtalya dışında da büyüme kararı aldığını Fas ve İspanya'dan sonra hedeflerini Milli Piyango İdaresi olarak belirlediklerini belirtmişti.

Sisal Şans oyunu nedir? Sisal Şans nasıl oynanır?

Türkiye çapındaki erişim ağı ve şans oyunları alanındaki deneyimiyle Türkiye ekonomisine katkı sağlamayı hedefleyerek, Demirören Sisal spa ortaklığında kurulan Sisal Şans, yeni dönemdeki ilk çekilişini 2 Ağustos’ta gerçekleştirecek.

Sisal Şans'tan yapılan açıklamada, "Sisal Şans, 1926’da kurularak bugünlere gelmeyi başarmış ve hepimizin hayatında yeri olan, ülkemizin en köklü yerli markalarından Milli Piyango’yu dünya standartlarındaki teknolojik yapısıyla geleceğe taşırken heyecanlı bir şans oyunları deneyimiyle şeffaflıktan da ödün vermeyecek" denildi.

"Yeni dönemindeki ilk çekilişini 2 Ağustos’ta gerçekleştirecek olan Sisal Şans, son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapısıyla sektöre getireceği yeni oyunlarla, şeffaflık esasıyla oyunculara eğlenceli şans oyunları dünyası sunacak" denilen açıklamada, "Bu vesile ile Milli Piyango ile alakalı hizmet alım sözleşmemizin 1 Ağustos 2020 itibariyle devreye alınacağını kamuoyunun bilgisine sunarız" ifadesi kullanıldı.