Müge Anlı açıkladı! Mervenur Polat cinayetinde flaş gelişme!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında konuşulan 20 yaşındaki Mervenur Polat cinayetinin detayları ortaya çıktı. Cesedi bulunan Mervenur Polat'ın katil zanlısı olarak Cüneyt Akyol gözaltına alındı.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Antalya'da 4 aydır kayıp olan Mervenur Polat cinayetinde flaş bir gelişme yaşandı. 20 yaşındaki Mervenur'u gören son kişi Cüneyt Akyol'du. Zanlı pazar günü Müge Anlı'yı aradı. Arkadaşının cep telefonundan Müge Anlı ile konuşurken, arkadaşının babası hemen polise ihbarda bulundu. Bu gelişmeyle birlikte Mervenur Polat'ın nasıl öldürüldüğü ve cesedinin nerede olduğu ortaya çıktı. 

İşte Mervenur Polat cinayetinde yaşananlar!

Mervenur Polat Antalya'da 4 ay önce kayıplara karışmıştı. En son Cüneyt Akyol'un evine gitmiş ve onunla uyuşturucu almıştı. Evde olan tanıklardan Gökhan, Cüneyt'in Mervenur'a tecavüz ettiğini ve kendisine de tecavüz etmesi için teklifte bulunduğunu söylemişti. Gökhan bunun üzerine camdan atlayarak evden kaçtığını söylemişti.

Mervenur'un öldüğünü söyledi

5 yaşında bir çocuğu olan Mervenur Polat'ın o evde öldürüldüğü ve cesedinin yok edildiği düşünüyordu. Katil zanlısı olarak da Cüneyt Akyol aranıyordu. Aylardır kaçan Cüneyt Akyol sonunda ortaya çıktı. Pazar günü Müge Anlı'yı bir arkadaşının telefonundan arayan Cüneyt Akyol, Mervenur'un öldüğünü söyledi. 

Cüneyt Akyol gözaltına aldı

Cüneyt Akyol, Müge Anlı ile konuşurken, telefonunu kullandığı arkadaşının babası hemen polise ihbarda bulundu. Antalya ekipleri Cüneyt Akyol'u yakalayarak gözaltına aldı. Olayla ilgili toplam 6 kişiyi gözaltına alan polis, 2 kişiyi serbest bırakırken 4 kişinin sorgusuna devam ediyor.

Uyandığında Mervenur'u ölü olarak bulduğunu söyledi

Katil zanlısı olarak gözaltına alınan Cüneyt Akyol, Mervenur'un nasıl öldüğünü ve cesedinin nerede olduğunu açıkladı. Cüneyt Akyol o gün evde Mervenur ve Gökhan ile birlikte uyuşturucu aldıklarını söyledi. Kendisinin sonrasında uyuduğunu belirten Cüneyt Akyol, uyandığında Mervenur'u ölü olarak bulduğunu iddia etti. 

Cüneyt Akyol cinayeti kendisinin işlemediğini evde bulunan Gökhan ya da Kaan'ın genç kızı öldürdüğünü öne sürdü. Cüneyt Akyol gözaltına alındığı sırada da kameralara bu isimleri verdi. Mervenur Polat'ın cesedi ise Cüneyt'in gösterdiği yerde bulundu. 

Paketleyip 2 gün saklamış

Cüneyt Akyol, Mervenur'u evde 'ölü olarak' bulunca bir poşetle paketlemiş. Cesedi mutfağın karşısındaki eve geçiren Cüneyt Akyol, orada onu paketleyip 2 gün saklamış. Sonrasında bir kurye çağıran Cüneyt, cesedi onunla babasının evine göndermiş. 

Cesedi taşıttığı kuryenin ise arkadaşı olduğu ortaya çıktı

Mervenur Polat'ın cesedi, Cüneyt Akyol'un babasının evinin ortak alanında bulundu. 4 aydır saklı tutulduğu yerde bulunan ceset, adli tıp morguna kaldırıldı. Cüneyt Akyol'un cesedi taşıttığı kuryenin ise arkadaşı olduğu ortaya çıktı.