Canlı yayındaki itiraf şoke etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Burhan Aykurt'ın ağabeyi Mahmut Aykurt canlı yayında şoke eden itirafta bulundu. Mahmut Aykurt, kaçırılma hikayesini kendisinin uydurduğunu söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Atv'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 10 aydır kayıp olan ve cinayete kurban gittiği düşünülen Burhan Aykurt'la ilgili şoke eden bir gelişme yaşandı. Ağabey Mahmut Aykurt, kaçırılma hikayesini kendisinin uydurduğunu söyledi.

Müge Anlı'nın canlı yayınında gelen itirafta, günlerdir ATV ekranlarında kardeşi Burhan Aykurt'u arayan Mahmut Aykurt, 23 Eylül'deki Müge Anlı ile Tatlı Sert programında söyledikleriyle şüpheleri üzerine çekti. Çevresinin para yüzünden kardeşlerin kavga etmiş olma ihtimali anlatmalarına karşı çıkan Mahmut Aykurt, gerçekleri anlatmaya karar verdi.

Anlı sıkıştırınca gerçekleri itiraf etti: Hikayeyi ben uydurdum

Müge Anlı'nın "Lütfen Mahmut anlat. Kimse senin önünü kesmedi değil mi? sorusuyla ağabey Aykurt'u gerçekleri söylemesi için ısrar etti. Müge Anlı son dakika itirafı sonrası canlı yayınında Mahmut Aykurt'la konuşmaya devam etti.

Ağabey Mahmut Aykurt, bugün canlı yayında, "Her şeyi kendim tasarladım. Yolumu kesen araç hikayesini ben uydurdum. Burada gündem oluşturmak için bu hikayeyi anlattım" ifadelerini kullandı.

Mahmut Aykurt, bunu kardeşinin bir an önce gerçeklerin ortaya çıkması için bu yalanı söylediğini dile getirdi.