Caner Erdeniz: Vina'ya kardeş istiyoruz

Caner Erdeniz geçtiğimiz akşam muhabirlerin sorularını yanıtladı. Erdeniz, kızları Vina'ya bir kardeş istediklerini açıkladı.

Google Haberlere Abone ol

Geçtiğimiz akşam Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz ve takım arkadaşı Can Korkmaz ile yemek yedi. Bir restoran çıkışında kameralara yakalanan Erdeniz, “Yemeğimizi yedik. Müge Hanım evde Vina’yla birlikte. Bende karımı, kızımı özledim; yemeğimizi yedik onların yanına gidiyorum” dedi.

Müge Boz ve Caner Erdeniz geçtiğimiz haziran ayında İspanya'da evlenmiş ve kasım ayında da kızları Vina'yı kucaklarına almışlardı. 

Muhabirlerin, “Anne babalarımız anne baba olunca anlarsın derlerdi?” sorusuna Caner Erdeniz, “Gerçekten de dünyanın en güzel hissi... Bir an önce eve gidip onun kokusunu duymak, uyumasını ve büyümesini izlemek istiyorsun, gayet keyifli” yanıtını verdi. 

Kızları Vina’ya kardeş istediklerini söyleyen Caner Erdeniz, oyuncu eşi Müge Boz’unda ikinci defa anne olmak istediğini söyledi.

Erdeniz, “Müge’de kardeş istiyor. Kardeşiyle büyüsün istiyor. Bende istiyorum. Nasip olursa ikinci çocuk düşünüyoruz” dedi.