Müstehcen yayınlar yapıp para topladığı için gözaltına alınmıştı: 'Laz kızı' kendisini savundu, aylık gelirini açıkladı

Sosyal medyada ‘laz kızı’ lakaplı G.H. müstehcen yayınlar yaptığı ve para topladığı gerekçesiyle gözaltına alınmış ve sonrasında ise serbest bırakılmıştı. İlk kez açıklama yapan G.H. neden yayın yaptığını ve aylık kazancını duyurdu. G.H. 5 aylık hamile olduğunu söyleyerek ve ‘benden daha kötüler var’ diyerek kendini savundu.

Müstehcen yayınlar yapıp para topladığı için gözaltına alınmıştı: 'Laz kızı' kendisini savundu, aylık gelirini açıkladı

Sosyal medya platformu TikTok üzerinden para karşılığında müstehcen içerikli canlı yayın yapan 35 yaşındaki kadın, ahlak polislerinin operasyonu sonucunda gözaltına alınmıştı. Serbest bırakıldıktan sonra ilk kez konuşan 'laz kızı' lakaplı G.H. pişman olduğunu belirtti. Tepki çeken yayından 100 bin lira kazandığı iddialarını yalanlayan G.H. aylık kazancının 20-30 bin lira olduğunu söyledi.

AHLAK POLİSİ EVİNDEN ALDI

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, internet üzerinden Tiktok’ta para karşılığı müstehcen içerikli canlı yayın yapıldığının tespit edilmesi üzerine geçtiğimiz günlerde harekete geçmişti. Görüntülerde G.H. (35) isimli kadının para karşılığında gömleğinin düğmelerini yavaş yavaş açtığı tespit edildikten sonra Kartal’daki evine baskın düzenlenmişti.

Müstehcen yayınlar yapıp para topladığı için gözaltına alınmıştı: 'Laz kızı' kendisini savundu, aylık gelirini açıkladı - Resim : 1

SERBEST BIRAKILDI

Gözaltına alınan G.H. daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

AYLIK KAZANCI NE KADAR?

Show Haber'e açıklamalarda bulunan 'laz kızı' lakaplı G.H. bir yayından 100 bin lira kazandığı iddialarını yalanlayarak aylık 20 bin ila 30 bin lira arasında para kazandığını belirtti. Hamile olduğunu ve bunu kimsenin bilmediğini belirten kadın yaptığı yayından dolayı pişman olduğunu söyledi. Ancak kendini de savunmadan duramayan kadın, "Benden daha kötüleri var, kiramı ödemeyemiyordum. Mecbur kaldım, yaptım." ifadelerini kullandı.

BİR DEDİĞİ BİR DEDİĞİNİ TUTMADI

Göğüslerini bilerek açmadığını, düğmenin kendiliğinden koptuğunu savunan kadın çelişkili ifadeleriyle de dikkatleri üzerine çekti. Kocasının yayınlarda yanında olmadığını belirten kadın, "Yanınızda biri vardı. O kim?" sorusuna, "Bir yerde kocamın kolu çıkmış demek ki" yanıtını verdi. Kocasının kıskanç olduğunu savunan kadın, kocasının yayınlarına tepki vermediğini belirterek kafaları karıştırdı.

Müstehcen yayınlar yapıp para topladığı için gözaltına alınmıştı: 'Laz kızı' kendisini savundu, aylık gelirini açıkladı - Resim : 2

YENİ YAYIN AÇACAK MI?

Yeni yayınlara kapıları tam olarak kapatmayan kadın, yayın açabileceğini ama bu şekilde yayın yapmayacağını savundu.