Nadide Sultan'dan yıllar sonra gelen Alişan itirafı

Şarkıları ile bir döneme damga vuran Nadide Sultan'tan yıllar sonra bir Alişan itirafı geldi. Katıldığı programda kariyerinden bahseden Nadide Sultan Alişan ile birlikte öğrencilik yıllarına dönerek kimsenin bilmediği bir gerçeği açıkladı.

Nadide Sultan'dan yıllar sonra gelen Alişan itirafı

Bayramın son günü 'Biz Bize' programına konuk olan Nadide Sultan olay açıklamalarda bulundu. Ünlü sanatçının Alişan ile ilgili anlattıkları ise şaşırttı.

Kazandığı üne rağmen kameralardan uzak yaşamayı tercih eden 45 yaşındaki Nadide Sultan'ın anlattıkları izleyenleri Alişan ve Nadide Sultan'ın gençlik yıllarına götürdü. 

Nadida Sultan: Okuldan atıldık, hatta Alişan ile birlikte atıldık

İşte Nadide Sultan'ın anlattıkları: 

"Okuldayken sahneye çıkmak yasaktı. Ben gizli çalışırdım. Derslerde uyuyordum, üstümü örterlerdi. 'Vuslata Beş Kala' çıktı, öğretmenlerin azarlamasından korktum, gitmedim okula. İki kez dondurdum kaydımı, sonra atıldım.

Hatta Alişan'la beraber okuldan atıldık. Yıllar sonra baktım Onur Şan dönüyor, ben de dönmeye karar verdim. Annem istemedi şarkıcı olmamı.  Üniversiteyi bitirdim, doktoraya başladım. Ama evlilik ve bebekle yürütmek zor."

Nadide Sultan gözlerden uzak mutlu bir evlilik yaşıyor

Nadide Sultan şarkılarıyla bir döneme damgasını vurmuştu. Ünlü şarkıcı Nadide Sultan, yönetmen olan eşi Hakan Yonat ile mutlu bir evlilik sürdürüyor. Ünlü şarkıcı Nadide Sultan ve eşinin Kaan adını verdikleri oğulları bulunuyor.