Ceyda Düvenci'den 10 yaşındaki kızıyla ilgili tepki çeken açıklama!

Sefirin Kızı dizisinde rol alan oyuncu Bülent Şakrak ile mutlu bir evliliği olan Ceyda Düvenci, serebral palsi hastası 10 yaşındaki kızı Melisa'nın ilk kez regl olduğunu Instagram'dan duyurdu

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Star TV ekranlarında yayımlanan Sefirin Kızı dizisinde rol alan ünlü oyuncu Bülent Şakrak ile mutlu bir evliliği olan Ceyda Düvenci, serebral palsi hastası 10 yaşındaki kızı Melisa'nın ilk kez regl olduğunu Instagram'dan duyurdu.

Ceyda Düvenci, bu paylaşımıyla sosyal medyayı ikiye böldü. Kızının özelini sevenleriyle paylaşan Düvenci'ye birçok sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi.

"Balköpüğüm genç kız oldu"

Instagram'da 2,7 milyon takipçisi bulunan Ceyda Düvenci, serebral palsi hastası kızının ilk kez regl olduğunu şu sözlerle dile getirdi:

"Gün senin günün... Gözümde mutluluk gözyaşları... Balköpüğüm genç kız oldu... Gelsin ritüeller... Kutlayalım yeni zamanını... 18/01/21"

Ceyda Düvenci'nin bu paylaşımı üzerine sosyal medyada kısa sürede yorumlar yağdı. Birçok ünlü isim Düvenci'nin bu paylaşımına destek verdi. Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları ise, "Kızınızın özelini nasıl böyle paylaşırsınız" diyerek tepki gösterdi.