Netflix Türkiye haziran programı belli oldu: İşe yerli ve yabancı yapımlar! Extraction 2 ve dahası!

Netflix'in haziran takvimi resmi olarak açıklandı. Takvimde merakla beklenen Black Mirror, The Witcher’ın yanı sıra Türk yapımı Merve Kült, Sen İnandır gibi yapımlar yer alıyor.

Netflix Türkiye haziran programı belli oldu: İşe yerli ve yabancı yapımlar! Extraction 2 ve dahası!

Popüler dijital içerik platformu Netflix, haziran ayında seyirciye sunulacak yeni dizi ve filmleri açıkladı. İşte Netflix’in 2023 haziran takvimi…

 Netflix’in en popüler dizilerinden Black Mirror’un 6 sezonu, net tarihi belli olmamakla birlikte haziran ayında seyirciye sunulacak. Bununla beraber birincisi ile başarıyı yakalayan Extraction 2 filmi de 16 Haziran’da yayımlanacak.

Charlie Brooker'ın uzun zamandır beklenen antolojisi 'Black Mirror' ve başrolünde Henry Cavill'ın yer aldığı 'The Witcher' da yeni sezonlarıyla dönüyor.

New Amsterdam (3. Sezon)

1 HAZİRAN

Amerika’nın en eski hastanelerinden birinin yeni direktörü Dr. Max Goodwin, mevcut durumu değiştirmek ve hastaların hayatını kurtarmak için işe koyulur.

The Days

1 HAZİRAN

Fukushima santrali sorumluları ve çalışanları, eşi benzeri olmayan ölümcül bir nükleer felaketle karşı karşıya kaldı. Onlar birer kahraman mı, yoksa suçlu mu?

Rich in Love 2

2 HAZİRAN

Paula, Amazon bölgesinde gönüllü doktorluk yapmaya devam etmek için Rio de Janeiro'dan ayrılınca Teto, anlık bir kararla onun peşinden gitmeye kalkar ve ardından işler karışır.

 

Valeria (3. Sezon)

2 HAZİRAN

Yeni aşk üçgenleri. Yeni yaşam evreleri. Yeni yaşlara adım atılan doğum günleri. Dört arkadaş her şeyi yine hep birlikte yaşıyor.

Manifest (4. Sezon: 2. Kısım)

2 HAZİRAN

Ölüm Günü yaklaşırken 828 sefer sayılı uçuşun yolcuları ve onların yakınları, çağrılarını çözümlemek için zamanla yarışarak kendilerini bekleyen korkunç geleceği önlemeye çalışır.

My Little Pony: Biz İz Bırak (4. Sezon)

6 HAZİRAN

Hain Opaline, Pony'lerin sevimli işaretlerini çalarak en güçlü Kanatlı Tekboynuz olmayı kendine görev edinir. Yele 5'lisi çok geç olmadan onu durdurabilecek mi?

Love Is Blind: Brezilya (3. Sezon)

7 HAZİRAN

Bu kabinlerde gerçek aşk filizlenebilir mi? Camila Queiroz ve Klebber Toledo, doğru kişiyi arayan yeni Brezilyalı bekârların aşkı bulmasına yardım ediyor.

Never Have I Ever (4. Sezon)

8 HAZİRAN

Lisenin son senesi başlıyor. Devi ve arkadaşları gelecekle yüzleşmeye hazır mı?

Tour de France: Zincirleri Kırmak

8 HAZİRAN

Dizi, dünyanın 'en zorlu' bisiklet yarışının 2022 ayağında mücadele eden bisikletçi takımlarını konu alıyor.

Human Resources (2. Sezon)

9 HAZİRAN

İnsan Kaynakları'nda çalışan yaratıklar, yeni bir grup insan için ellerinden ve pençelerinden geleni yapıyor.

Merve Kült

9 HAZİRAN

Moda düşkünü, özgür ruhlu Merve evinden çıkarılma riskiyle karşı karşıya kalınca, para bulmak için bir flört uygulaması geliştirir. Ama patronunun başka planları vardır.

Amy Schumer: Emergency Contact

13 HAZİRAN

Amy Schumer, bu stand-up gösterisinde yüzüne lazer yaptırma, doğum sonrası cinsellik, bebeğine isim verme kâbusu, çiğnenebilir Viagra gibi konulara değiniyor.

Zamanda Tutsak

13 HAZİRAN

Tatilde ıssız bir sahile gelen aile, buranın yaşlanmayı hızlandırdığını ve ömürlerini bir güne indirdiğini görünce dehşete kapılır.

Gezegenimiz II

14 HAZİRAN

Belgesel dizisi, dünyadaki büyük göçleri konu alıyor.

Black Clover: Sword of the Wizard King

16 HAZİRAN

Büyü yapamayan bir genç, Büyücü Kral olmaya çalışmaktadır. Sürgün edilmiş dört eski Büyücü Kral ise Yonca Krallığı'nı yok etmek için geri döner.

Extraction 2

16 HAZİRAN

Ölümün eşiğinden dönen komando Tyler Rake tehlikeli bir görev daha alır. Görevi, bir gangsterin esir alınan ailesini kurtarmaktır.

Kafatası Adası

22 HAZİRAN

Güney Pasifik'teki gemi kazasından kurtulan keşif grubu, adayı yöneten dev goril Kong'un da aralarında olduğu yaratıklarla karşılaşır.

Sen İnandır

23 HAZİRAN

İki büyükanne, torunlarına sözde tesadüfi bir karşılaşma ayarlayınca çocukluk aşkları depreşir ve eski defterler açılır.

Penceremden: Aramızdaki Deniz

23 HAZİRAN

Bir yıl ayrı kalan Raquel ve Ares, bir sahil gezisinde buluşur. Dostça flörtlerle ve yeni güvensizliklerle karşılaşan ikilinin aşkları, her şeyin üstesinden gelebilecek mi?

Katil Avcıları (3. Sezon)

23 HAZİRAN

Dedektifler katilleri, onları durdurmak için verdikleri mücadeleleri ve suçluları adalete teslim eden insanları anlatıyor.

Titans (4. Sezon)

25 HAZİRAN

Metropolis'te onları ve dünyayı yok etmeye kararlı, güçlü ve ölümcül bir tarikatla karşılaşan Titanların eve dönüş yolu engellerle doludur.

Run Rabbit Run

28 HAZİRAN

Küçük kızının başka bir insanın anılarına sahip olduğunu iddia etmesi, bir anneyi ailesinin acı dolu geçmişiyle yüzleşmek zorunda bırakır.

The Witcher (3. Sezon: 1. Kısım)

29 HAZİRAN

Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların çoğunlukla yaratıklardan daha uğursuz olduğu, karmaşa içindeki bir dünyada kaderine doğru yol alıyor.

Nimona

30 HAZİRAN

Üstüne korkunç bir suç atılan şövalye, şekil değiştiren bir genç kızdan yardım alarak masumiyetini kanıtlamaya çalışır. Peki ama ya bu kız, öldürmeye ant içtiği canavarsa?