Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star 2022 finalisti Nisa Bölükbaşı ne iş yapıyor? Survivor Nisa sevgilisi kim?

Survivor All Star 2022 yarışmacısı Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? İzleyiciler, Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor All Star 2022'nin finale kalan yarışmacısı Nisa Bölükbaşı'nın hayatını merak ediyor. Programın sevilen yarışmacısı dün yapılan SMS oylamasında Ayşe ve Batuhan'ı eleyerek Adem'le adını finale yazdırdı. Peki, Survivor All Star 2022 finalisti Nisa Bölükbaşı ne iş yapıyor? Survivor Nisa sevgilisi kim?

Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star 2022 finalisti Nisa Bölükbaşı ne iş yapıyor? Survivor Nisa sevgilisi kim?

Survivor All Star'da sona gelinndi. Yarı finale direkt çıkan isimler Adem ve Batuhan olmuştu. 29 Haziran 2022 tarihinde canlı olarak yayınlanan Survivor İstanbul finalinde SMS oylaması yapıldı ve Nisa Bölükbaşı adını finalist olarak yazdırdı. Bugün yapılan oylama ile büyük finalde Adem ya da Nisa şampiyon olacak. Survivor All Star finaline adını yazdıran Nisa Bölükbaşı'nın hayatı merak konusu oldu. Peki, Survivor All Star 2022 yarışmacısı Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star 2022 finalisti Nisa Bölükbaşı ne iş yapıyor? Survivor Nisa sevgilisi kim?

Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star 2022 finalisti Nisa Bölükbaşı ne iş yapıyor? Survivor Nisa sevgilisi kim? - Resim : 1

Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nisa Bölükbaşı, 2 Temmuz 1998 tarihinde Prag'da doğdu. Daha 3 aylıkken önce annesiyle, sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti'ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel olarak kayak yapmaya davet edildi. Ancak dağlar Prag'dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı.

Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star 2022 finalisti Nisa Bölükbaşı ne iş yapıyor? Survivor Nisa sevgilisi kim? - Resim : 2

8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Bölükbaşı, Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergiledi.15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı.

Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star 2022 finalisti Nisa Bölükbaşı ne iş yapıyor? Survivor Nisa sevgilisi kim? - Resim : 3

Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018'de Çek Cumhuriyeti'nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018'de mimarlık okumaya başlayan Bölükbaşı, bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı şimdilerde hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine devam ediyor.

Nisa Bölükbaşı kimdir, kaç yaşında, nereli? Survivor All Star 2022 finalisti Nisa Bölükbaşı ne iş yapıyor? Survivor Nisa sevgilisi kim? - Resim : 4

Survivor All Star 2022 Nisa Bölükbaşı hangi sezon yarıştı, kaçıncı oldu?

Nisa Bölükbaşı, Survivor 2020 sezonunda yarıştı ve finale kısa bir süre kala elenmişti. 2022 sezonunda ise Nisa Bölükbaşı adını finale yazdırdı. Bu akşam yayınlanacak büyük finalde Adem ya da Nisa şampiyonluğu elde edecek.

Survivor All Star 2022 finalisti Nisa Bölükbaşı ne iş yapıyor? 

Nisa Bölükbaşı yüzme hocasıydı fakat şimdilerde voleybol oynamaktadır. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag Tenis Kulübü Cibulka'da 15 yıl performans sergileyen Nisa Bölükbaşı, 15 yaşındayken yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu. Ama yaşamak için takım sporuna ihtiyacı olan Bölükbaşı, voleybol oynamaya başladı.

Survivor Nisa sevgilisi kim?

Nisa Bölükbaşı, önceki Survivor'da yarışma arkadaşı Barış Murat Yağcı ile aşk yaşadı. Polemikli bir şekilde ayrılan çift Survivor All Star 2022'de birlikte yarıştı. Bölükbaşı'nın bu sezonda ise yine Survivor yarışmacılarından Ogeday Girişken ile birlikte olduğu öne sürüldü.