Nostradamus'un o kehaneti 2020'de gerçek mi oluyor?

Önce dünyanın farklı bölgelerinde peş peşe meydana gelen depremler. Ardından yaşanan büyük yangınlar. Şimdi de Çin'de ortaya çıkan Korona virüsü ve büyük salgın tehlikesi... Her şey 1500'lü yıllarda yaşayan kahin Nostradamus tarafından öngörülmüştü.

Kaynak: TV100.COM - Mustafa Kemal Büyükkaya

Dünya 2020'ye felaketlerle birlikte girdi. Önce büyük depremler yaşandı, ardından büyük yangınlar, şimdi de büyük salgın hastalık tehlikesi. Her şey bir tesadüften mi ibaret? Yoksa gelecek önceden yazılmıştı ve sırasıyla yaşanıyor mu? Yoksa bu olayların arkasında başka güçler mi var?

Nostradamus deprem kehanetleri

Fransız kahin Nostradamus'un yıllar içerisinde ortaya çıkan bir çok kehaneti bulunmakta. Türkiye'nin deprem kuşağında yer aldığı gerçeği ise herkesin bildiği bir gerçek. Nostradamus'un dikkat çektiği Türkiye gerçeği ise şu; "Mars, Merkür ve Ay bir araya gelecek, Güney'de korkunç bir kuraklık görülecek Asya'nın dibindeki toprak sarsılacak Korent ve Efes'te karışıklık…"

İngiliz uzmanlar, Nostradamus'un Yüzyıllar adlı kitabının üçüncü cildini şöyle yorumluyor: Endonezya depremleri sonrası Yunanistan ve Türkiye'de karışıklık (yer sarsıntıları) olacak. Fransız şifre çözücü Jean-Charles De Fontbrune'ye göre, Türkiye ilk olarak ikinci cildin 52'nci dörtlüğünde geçiyor: Atina ile savaş Geceler boyunca yeryüzü sallanacak, Sonraki baharda iki kez daha olacak Korent, Efes boğulacak denizde Yiğit şampiyonlar savaşa girecek…

Çin Wuhan'da ortaya çıkan yeni virüs ve salgın hastalık

Nostradamus'un en büyük kehanetleri arasında bir de hastalıklar dikkat çekiyor. Nostradamus, hastalıkların Amerika'da büyük sorunlara ve ölümlere yol açacağını söylemişti. Tüm dünyanın panikle izlediği yeni virüs ve salgın Çin'de ortaya çıkmasına rağmen en büyük zararı Amerika Birleşik Devletleri'ne verdi.