Son Nefesime Kadar dizisi ne zaman başlıyor? Son Nefesime Kadar dizisi konusu ve oyuncuları…

Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’ın başrolünü paylaştığı Son Nefesime Kadar dizisinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Ekrana gelmek için hazırlıklarını sürdüren Son Nefesime Kadar konusu ve oyuncuları merak edildi. Peki, Son Nefesime Kadar ne zaman başlıyor? İşte, Son Nefesime Kadar oyuncuları...

Son Nefesime Kadar dizisi ne zaman başlıyor?

Son Nefesime Kadar dizisi ilk fragmanı yayınlandı. Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Sabah’ın başrolünde yer aldığı Son Nefesime Kadar dizisi yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Son olarak Kefaret dizisiyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, bu kez polisiye bir dizi ile seyirci karşısına çıkıyor. Nurgül Yeşilçay’ın yeni dizisi Son Nefesime Kadar dizisi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. Peki, Son Nefesime Kadar dizisi ne zaman başlıyor? İşte, Son Nefesime Kadar dizisi oyuncuları ve konusu…

 

SON NEFESİME KADAR DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Pastel Film imzalı Son Nefesime Kadar dizisi yayın tarihi henüz belirlenmedi. "Son Nefesime Kadar" çok yakında FOX ekranlarında yayınlanacak.

 

SON NEFESİME KADAR DİZİSİ KONUSU

Özel hayatındaki sorunların dışında kasabada yıllardır hüküm süren uyuşturucu sorununu çözmeye çalışan Catherine, bu sırada kasabada bir kaybolma vakasının meydana gelmesi ile kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur. Catherine, kırsal bir Yorkshire kasabasında yaşayan polis çavuşudur. Yıllar önce kaybettiği kızının acısını yaşayan Catherine, bir yandan oğlu ile ilgilenmeye çalışırken bir yandan da uyuşturucu tedavisi gören kardeşi ile ilgilenir.

 

SON NEFESİME KADAR DİZİSİ OYUNCULARI

Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban’ın başrollerini paylaştığı dizide; Begüm Birgören, Rojda Demirer gibi başarılı isimlerin yanı sıra genç yıldızlar İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey ve Baran Bölükbaşı da rol alıyor. Nurgül Yeşilçay bu haberi "Geliyor gelmekte olan" diyerek paylaştı.

 

SON NEFESİME KADAR DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Birçok başarılı formatın daha önce de yerel uyarlama çalışmalarını yapan Hatice Meryem'in uyarladığı "Son Nefesime Kadar" dizisinin yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül üstlenirken, yönetmen koltuğuna Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor. Fragmanıyla dikkat çeken bir yapım olan Son Nefesime Kadar dizisinin çekimlerinde İstanbul'un birçok farklı semt ve sokağı kullanılmaktadır.

SON NEFESİME KADAR DİZİSİ UYARLAMA MI?

Birçok başarılı formatın daha önce de yerel uyarlama çalışmalarını yapan Hatice Meryem’in uyarladığı “Son Nefesime Kadar” dizisinin yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül üstlenirken, yönetmen koltuğuna Deniz Çelebi Dikilitaş oturuyor. Happy Valley'nin yerli uyarlaması ‘Son Nefesime Kadar’ adıyla FOX TV'de yayınlanacak.

SON NEFESİME KADAR İLK TANITIM FRAGMANI

Son Nefesime Kadar İlk Fragmanı izlemek için tıklayınız.