Nurgül Yeşilçay'dan "Lahmacun kombini' paylaşımı: "Suratsızlık ve full makyaj"

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Bodrum'da çıktığı tatilde paylaştığı fotoğraf ile gündem oldu. Lahmacun fiyatlarının astronomik seviyelere ulaştığı Bodrum'da tatil yapan Yeşilçay, "Lahmacun kombini' paylaşımı diyerek mayosuyla poz verdi. O paylaşıma binlerce yorum geldi.

Nurgül Yeşilçay'dan "Lahmacun kombini' paylaşımı: "Suratsızlık ve full makyaj"

Son olarak 'Veda Mektubu' dizisinde hayat verdiği 'Alanur Yıldız' karakteriyle adından söz ettiren Nurgül Yeşilçay, sık sık yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor.

Verdiği kilolar sonrasında incecik olan Yeşilçay; zayıflama sırrını anlatmış, tatlı ve çikolatadan uzak durduğunu belirtmişti.

İLK 4 SAAT YEMEK YEMİYOR

Ünlü isim, ayrıca sabah kalktıktan sonraki ilk dört saat yemek yemediği söylemişti. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan oyuncu sık sık paylaşım yapmayı da ihmal etmiyor.

Nurgül Yeşilçay'dan "Lahmacun kombini' paylaşımı: "Suratsızlık ve full makyaj" - Resim : 1

"LAHMACUN KOMBİNİ"

Yazın gelmesiyle birlikte tatil sezonu yavaş yavaş başlıyor. Tatil için en çok tercih edilen yerlerden biri de Bodrum oluyor. Bodrum'daki lahmacun fiyatları her yıl gündeme gelmeyi başarıyor. Konuyla ilgili esprili bir paylaşım Nurgül Yeşilçay'dan geldi. Yeşilçay, 'Lahmacun kombini' paylaşımı diyerek mayosuyla poz verdi.

Nurgül Yeşilçay'dan "Lahmacun kombini' paylaşımı: "Suratsızlık ve full makyaj" - Resim : 2

"SURATSIZLIK VE FUL MAKYAJ"

İddialı pozlarına ise "'Lahmacun kombini' geldi. Bodrum 2024 lahmacun tarifesi belirlendiğine göre ona en uygun sizi zengin gösterecek kombin önerimle buradayım. Suratsızlık ve full makyaj olmazsa olmaz." notunu yazdı.