O Ses Türkiye yılbaşı 2022 konukları belli oldu! 2022 O Ses Türkiye yılbaşı özel konuğu Müge Anlı kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunuculuğunu yapan Müge Anlı’nın 2022 O Ses Türkiye Yılbaşı özel programına katılacağı iddia edildi. Ünlü televizyoncu Müge Anlı’nın hayatı merak konusu oldu. Peki, O Ses Türkiye yılbaşı özel programına katılacak olan Müge Anlı kimdir?

O Ses Türkiye yılbaşı konuğu Müge Anlı kimdir?

O Ses Türkiye yılbaşı 2022 konukları belli oldu! O Ses Türkiye yılbaşı özel programı için geri sayım başladı. Ebru Gündeş, Beyazıt Öztürk, Murat Boz ve Oğuzhan Koç’un jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye Yılbaşı 2022 Özel Programına birbirinden ünlü isimler yer alıyor. Ünlü televizyoncu Müge Anlı’nın O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümünde sahne alacağı iddia edildi. Peki, 2022 O Ses Türkiye Yılbaşı özel programına katılacak olan Müge Anlı kimdir? Müge Anlı kaç yaşında, nereli?

O SES TÜRKİYE YILBAŞI ÖZEL KONUĞU MÜGE ANLI KİMDİR?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne başladığı yıl; Kanal 6’da staja başladı. Staj yaparken kısa sürede kadroya alındı; yönetmen yardımcısı oldu. Kenan Erçetingöz’ün teklifi üzerine magazin gazeteciliğine başladı.

 

Dobra Dobra adlı magazin programını Şenay Düdek’le birlikte sundu. Müge Anlı, Şenay Düdek’in ayrılığı ardından Pakize Suda’yla Kanal D’de program sunmaya başladı.

Asıl çıkışını ise 2008 yılından itibaren sunmaya başladığı, şimdilerde gündemden düşmeyen “Müge Anlı ile Tatlı Sert” ile yaşadı. 2010 yılında Tatlı Sert ‘in yanı sıra Müge Anlı ile Mektubunuz Var” adlı programı sundu.

 

Anlı’nın 1993 yılında evlenip 2008 yılında boşandığı Gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden şimdilerde 16 yaşında olan bir kızı var.