Öfkeli müşteri taksicinin kafasını ve boynunu ısırdı! İşte akılalmaz olay

Manisa’da bir taksici tartıştığı müşterisi tarafından ısırılıp darp edildi. Olay anında taksici korna çalarak çevredekilerden yardım isterken, hızını alamayan müşteri ise taksinin direksiyonuna geçerek, kaldırımdaki ağaca vurdu.

Olay, geçtiğimiz Cumartesi gecesi Manisa’nın Yunusemre ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre, Ali Hallaç (47) Merkez Efendi Devlet Hastanesi önünden 45 T 0164 plakalı taksisiyle, biri kadın iki yolcu aldı. İzmir’e gitmek üzere yolan çıkan Ali Hallaç ile müşterisi A.T.D. arasında yolda tartışma çıktı. Mimar Sinan Bulvarı üzerinde aracını sağa çeken Ali Hallaç’a müşterisi A.T.D. bir anda saldırmaya başladı.

Taksici Ali Hallaç’ı kafasından, boynundan ve kollarından ısıran saldırgan müşteri A.T.D, daha sonra yolcu koltuğundan inerek, Hallaç’ı saçlarından sürükleyip taksiden indirdi. Olayı gören çevredeki vatandaşlar da A.T.D’yi tutmak için büyük çaba sarf etti.

Vatandaşların elinden kurtulan A.T.D. daha sonra taksinin direksiyonuna geçerek, kaldırımdaki ağaca çarptı. Bir türlü sakinleşmeyen A.T.D. taksiden indikten sonra da Ali Hallaç’ı kovalamaya devam etti. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri A.T.D’yi sakinleştirdikten sonra gözaltına aldı. Götürüldüğü emniyette, taksimetre sebebiyle taksiciyle tartıştığını ifade eden A.T.D. savcılık talimatıyla serbest bırakıldı.