Ogeday'dan çok konuşulacak sözler! En çok zorlayan yarışmacıyı açıkladı

Survivor All Star 2024 şampiyonu Ogeday Girişken, yarışmada en çok strese sokan ve zorlayan yarışmacının kim olduğunu açıkladı. Ayrıca Ogeday, Yiğit Poyraz ve Batuhan ile olan arkadaşlıklarına dair de konuştu.

Ogeday'dan çok konuşulacak sözler! En çok zorlayan yarışmacıyı açıkladı

Survivor All Star'da ilk finalist Batuhan Karacakaya, ikinci finalist Nefise Karatay, üçüncü finalist Ogeday Girişken, dördüncü finalist ise Seda Ocak olmuştu.

İlk turda Seda'ya karşı 6-1 galip gelen Ogeday ile Batuhan'a karşı 6-1 kazanan Nefise Karatay finalde karşılaşmıştı. Nefise'nin ilk sayıyı aldığı yarışmada Ogeday 6-2 galip gelerek şampiyon olmuştu.

"ZOR BİR SENEDE ŞAMPİYON OLDUM"

Son sayısını aldıktan sonra sevenleriyel duygularını paylaşan Ogeday, "Çok mutluyum. Nefise bir şampiyon, onunla oynadığım için onur duydum. İnanılmaz bir yarışmacı, onunla oynamak hiç kolay değil. Bu sene de 2 kere kırılmıştım. 2 kere kırılmam da Acun abi benimle konuştu ve sağ olsun iyi ki beni ikna etmiş, iyi ki beni yarışmaya döndürmüş. Ona çok teşekkür ediyorum. Bütün beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Böyle zor bir senede, ilk performans senesinde şampiyon oldum. İnanılmaz bir duygu." demişti.

EN ÇOK ZORLAYAN YARIŞMACI

Yarışma sonrası Murat Ceylan'ın sunduğu 'Survivor All Star 2024 Şampiyonun Hikayesi' programına konuk olan Ogeday, "Beni en çok strese sokan ve zorlayan yarışmacı Özgür abiydi. Geldin, öndesin, atamazsan atacak. En kötü 4’te 3 atacak. Özgür abinin eli inanılmazdı, mükemmeldi. Parkur hızı da olsaydı, biz kaçıncı hafta giderdik bilemiyorum." dedi.