Oğuzhan Uğur'un sevgilisi Müjde Uzman kimdir, kaç yaşında? Müjde Uzman ne iş yapıyor, aslen nereli?

Oyuncu, sunucu ve model Müjde Uzman, Oğuzhan Uğur ile birlikte fotoğraf paylaşmasının ardından iki isim arasındaki yakınlaşma magazin basının gündemine oturdu. Peki, Müjde Uzman kimdir, kaç yaşında?

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Uzun süredir sevgilisi olmadığını belirten Oğuzhan Uğur bu kez kendisi bir fotoğraf paylaşarak aşk imasında bulundu.

Müjde Uzman ve Oğuzhan Uğur’un birlikte fotoğraf paylaşmasıyla birlikte ikilinin sevgili oldukları iddia edildi. Uğur paylaşımının altına “Güneşin doğuşu batışı farksız” sözlerini ekledi.

MÜJDE UZMAN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Müjde Uzman, 26 Eylül 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Kariyerine modellik ile başlayan Uzman, ardından Vj'lik yapmış daha sonra oyunculuğa adım atmıştır.

Oyunculuk kariyerine ilk kez 2008 yılında rol aldığı Paramparça Aşklar adlı diziyle başlayan oyuncu günümüze kadar birçok dizi ve proje de yer aldı.

2010 yılında Kapalı Çarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldıktan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl, 20 Dakika ve Kiralık Aşk gibi dizilerde yer alan Müjde Uzman, sinema dünyasına 2015 yılında Hadi İnşallah filmi ile adım atmıştır.

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde Pilot Üsteğmen Funda Turaç karakterine hayat verdi. Müjde Uzman 1.72 metre boyunda, 54 kilo ve Terazi burcudur.