Şevval Şahin ile Yiğit Marcus Aral'dan flaş karar! Instagram'dan ilan ettiler!

Olaylı ayrılıklarıyla magazin gündeminden düşmeyen Şevval Şahin ile Yiğit Marcus Aral çifti cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Ünlü çiftin aldığı karar herkesi şoke etti.

Şevval Şahin ile Yiğit Marcus Aral'dan flaş karar!

Kısa bir süre önce ayrıldıklarını açıklayan Şevval Şahin-Yiğit Marcus Aral çifti, şaşırtan bir karara imza attı.

Yiğit Marcus Aral, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla tescilli güzel Şevval Şahin’le barıştığını resmen duyurdu.

Sandalyeyle birlikte denize atmıştı

Yiğit Marcus Aral, olaylı şekilde ayrıldığı Şevval Şahin'le barıştığını resmen duyurdu. Aral, modelin kendisinden ayrıldığı dönem Kerem Kamışlı'yla çıktığı yemekte olay çıkarmıştı. Kamışlı ile Şahin'in yemek yediği mekana giden Aral, Kamışlı'yı sandalyeyle birlikte denize attığı görüntü uzun süre magazin gündemi meşgul etmişti.

“Yasal yollara da başvurdum”

Kerem Kamışlı’yı denize atan Yiğit Marcus Aral’a tepki gösteren Şevval Şahin, olaydan sonra uzun bir paylaşım yaparak, "Dışarıdan çok komik görünen bu olay unutmayın ki bana yapılan büyük bir psikolojik şiddet... Lütfen bu durumda fikir yürütürken bu ilişkinin birçok bilmediğiniz faktörleri olduğunu unutmayın. Bu olaydan sonra artık güvende hissetmediğim için yasal yollara da başvurdum. Gerekenler yapılıyor" açıklamasını yapmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda bir mekanda yan yana görülen ikili, barışmayı Instagram'dan ilan etti.

Aral, sevgilisi Şahin'le yemek yediği anı yayınladı. Karşılıklı olarak yaşananlardan sonra çiftin yeniden bir araya gelmesi şaşkınlık yarattı.