Ölen kardeşi Selçuk Tektaş için Alişan'dan yürek yakan paylaşım

Ünlü sanatçı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölümünün ardından yürek yakan bir paylaşımda bulunarak cenaze töreninin yerini ve tarihini paylaştı.

Google Haberlere Abone ol

Alişan'ı Mahsun Kırmızıgül, Şarkıcı Berkay ve Ceylan hastane önünde yanlız bırakmadı. 

Günlerdir hastane önünde koronavirüs tedavisi gören kardeşi Selçuk Tektaş'ın iyileşmesi için bekleyen Alişan; kardeşinin cenaze töreni takvimini açıklarken, duygularını gizleyemedi. 

Ünlü sanatçı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gün önce tespit edilen corona virüs teşhisi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

Sarıyer Maslak'ta bulunan özel bir hastanede tedavi alınan Tektaş'ın durumu gece saatlerinde ağırlaştı. Hastanede kendisine yapılan bütün müdahalelere rağmen Tektaş hayatını kaybetti

Selçuk Tektaş'ın cenazesi bugün

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş bugün son yolculuğuna uğurlanacak. Cenazenin detaylarını Alişan, Instagram sayfasında paylaştı: "Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık... Bugün öğle namazına müteakip, Teşvikiye Camii'nden kaldırılacaktır."

"Kardeşim olduğun için çok şanslıyım" 

Alişan, geçtiğimiz aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ın doğum günü için duygusal bir mesaj yayınlamıştı. Ünlü şarkıcı, "Eliz ile Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar... Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için biz de çok şanslıyız... Seni çok seviyorum kardeşim. Doğum günün kutlu olsun... Allah sağlıkla, huzurla nice güzel yaşlar nasip etsin İnşallah hep birlikte..." ifadelerini kullanmıştı