Onur Tuna, Seray Kaya ve İsmail Hacıoğlu’nun yeni dizisi Mahkum ne zaman başlayacak? Mahkum konusu ve oyuncuları…

Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya’yı bir araya getiren Mahkum dizisi için geri sayım başladı. İlk bölüm fragmanı yayınlanan yeni sezon dizisi Mahkum FOX TV ekranlarında boy gösterecek. Peki, Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? İşte Mahkum konusu ve oyuncuları…

Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum konusu

Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu ve Seray Kaya’nın paylaştığı Mahkum dizisi yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği Mahkum dizisi senaristliğini ise Uğraş Güneş yazıyor. Son olarak Mucize Doktor dizisinde boy gösteren Onur Tuna, Seray Kaya ile başrolü paylaşıyor. FOX TV’de yayınlanacak Mahkum dizisi oyuncuları arasında; Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Hakan Salınmış, Anıl İlter, Tugay Mercan, Nihal Koldaş, Furkan Kalabalık, Bülent Düzgünoğlu, Alperen Aldanmaz, İrem Deniz, Barış Aksavaş ve Muharrem Türkseven gibi ünlü isimler yer alıyor. Diziseverler Mahkum dizisinin yayın tarihini merak ediyor. İnternet üzerinden “Mahkum dizisi ne zaman başlayacak? Mahkum dizisi konusu nedir?” soruları aratılıyor. Peki, Mahkum dizisi ne zaman başlıyor? Mahkum dizisi konusu ve oyuncuları…

 

MAHKUM DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANACAK, NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Mahkum dizisi Fox TV ekranlarında yayınlanacak ve yakında başlayacak.

MAHKUM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Mahkum dizisi konusu nedir? Mahkum dizisi ‘Innocent Defendant’ dizisinden uyarlanıyor. Yabancı ‘Innocent Defendant’ uyarlaması olan dizinin konusuna yabancı olan dizinin konusunu bildiğimizde ulaşabiliriz. Mahkum dizisi orijinali olan Innocent Defendant’ın konusu şöyle; Bir savcı olan Park Jung Woo bir gün hapishanede gözlerini açar. Ancak neden hapishanede olduğu ile ilgili tek bir fikri yoktur. Karısını ve çocuğunu öldürmekten suçlanır ve ölüm cezasına çarptırılmıştır. Geçici hafıza kaybı yaşamıştır. Bu yüzden de hem neler olduğunu hatırlamaya çalışırken masumiyetini de kanıtlamak zorundadır.


MAHKUM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizide; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI

ONUR TUNA- FIRAT

Mahkum dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Onur Tuna Fırat karakterini canlandıracaktır. Onur Tuna son olarak Mucize Doktor dizisinde rol aldı. 1985 Çanakkale doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı ve Neşe Erberk Ajans’ta fotomodellik yaptı. Ayla Algan ve Craft Tiyatro gibi özel tiyatrolarda eğitim aldı. Hayat Devam Ediyor, Huzur Sokağı, Filinta, Cesur Yürek, Yasak Elma ve Mucize Doktor dizi filmlerinde rol aldı.ALARA BOZBEY- ZEYNEP

Mahkum dizisi oyuncu kadrosuna Alara Bozbey katıldı. Alara Bozbey Mahkum dizisinde Zeynep rolünü canlandıracaktır. Alara Bozbey 1986 doğumludur. İlk kez Yabancı Damat dizisinde rol aldı. Bedel, Gamsız Hayat, Yabancı Damat, Arka Sokaklar, Dolunay dizilerinde rol aldı.


İSMAİL HACIOĞLU

İsmail Hacıoğlu Mahkum dizisinde rol alacak. 1985 doğumlu olan İsmail Hacıoğlu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim aldı. Kafes, Ayla, Cep Herkülü, Osmanlı Tokadı, Çocuk, Zümrüdüanka, Hükümsüz dizi filmlerinde rol aldı.

SERAY KAYA

Mahkum dizisinde Onur Tuna’nın partneri Seray Kaya oldu. Seray Kaya 1991 doğumludur. Huzur Sokağı, Kocamın Ailesi, Gülümse Yeter, Kuruluş Osman ve Kadın dizilerinde rol aldı.


HAKAN SALINMIŞ

Mahkum dizisinde rol alan oyuncu Hakan Salınmış kimdir? Hakan Salınmış 1964 doğumludur. Kocan Kadar Konuş Diriliş, Seni Seven Ölsün, Hedefim Sensin, Bayi Toplantısı, Jet Sosyete, Ramo, İyi Günde Kötü Günde, Doğduğun Ev Kaderindir dizi filmlerinde rol aldı.

TUGAY MERCAN

Mahkum dizisi oyuncu kadrosuna Tugay Mercan katıldı. Tugay Mercan 1982 İstanbul doğumludur. Haliç Üniversitesi Tiyatro oyunculuk bölümü mezunudur. Asla Vazgeçmem, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kızım, Azize, Menajerimi Ara, İmkansız dizilerinde rol aldı.NİHAL KOLDAŞ

Nihal Koldaş Mahkum dizisinde rol aldı. Nihal Koldaş 1956 Ankara doğumludur. Masumiyet, Bıçak Sırtı dizilerinde rol aldı.


FURKAN KALABALIK

Furkan Kalabalık Mahkum dizisinde rol alacak. Furkan Kalabalık 1992 Gölcük doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. İstanbullu Gelin, Dudullu Postası, Çarpışma, Yeni Hayat dizilerinde rol aldı.


BÜLENT DÜZGÜNOĞLU

Bülent Düzgünoğlu 1973 doğumludur. Bilkent Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Suç Dosyası, Adı Efsane, Kurt Kanunu, Paramparça, Kayıp Şehir, Aşk Bir Hayal, Gece Gündüz, Vatanım Sensin, Şeref Sözü ve Baş Belası dizilerinde rol aldı.

ALPEREN ALDANMAZ

Oyuncu Alperen Aldanmaz Mahkum dizisinde rol alacak. Alperen Aldanmaz Anadolu Üniversitesi Tiyatro mezunudur.

İREM DENİZ

İrem Deniz Mahkum dizisinde rol aldı. İrem Deniz Azap filminde rol almıştır. Başka dizi film projesi olmayan oyuncu İrem Deniz Mahkum dizisi ile tanınacaktır.

BARIŞ AKSAVAŞ

Barış Aksavaş Mahkum dizisinde rol alacak. Barış Aksavaş kimdir? Mahkum dizisi Barış Aksavaş 1977 doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro mezunudur. Aşk Yeniden, Muhteşem Yüzyıl, Çarpışma, Behzat Ç. ve Babil dizilerinde rol aldı.

MUHARREM TÜRKSEVEN

Mahkum dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Muharrem Türkseven kimdir? Muharrem Türkseven 1989 Çanakkale doğumludur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü mezunudur. Kurtlar Vadisi Pusu, İnsan Aldandı, Nizama Adanmış Ruhlar, Yapışık Kardeşler ve İstanbullu Gelin dizilerinde oynadı.

ANIL İLTER

Anıl İlter Mahkum dizisinde rol alıyor. Anıl İlter 1981 İzmit doğumludur. Kara Ekmek, Şahane Damat, İlişki Durumu Evli, Türk Malı, İstanbullu Gelin, Sen Çal Kapımı dizilerinde rol aldı.