Denizde aşka geldiler!

Oyuncu Burak Özçivit, kendisi gibi oyuncu olan eşi Fahriye Evcen ve çocukları Karan’la tatil sezonunu açtı. Mutlu aile önceki gün Torba’daki bir otelde objektiflere yansıdı.

Google Haberlere Abone ol

'Kuruluş Osman' dizisinde başrol oynayan Burak Özçivit, kendisi gibi oyuncu olan eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan ile sezonu açtı. Tatil için Bodrum'u tercih eden mutlu aile, önceki gün Torba'daki bir otelin plajında görüntülendi.

Öğle saatlerinde hotele giriş yapan aile, deniz ve güneşin tadını çıkardı. Karan ile zaman geçiren Burak Özçivit ve Fahriye Evcen kumsal da oyunlar oynayıp keyifli dakikalar geçirdi.

Karan’ın uyku saati gelince özel bir cabanaya geçince Fahriye Evcen’le Burak Özçivit kendilerini serin sulara attı. Denize girecekleri sırada eşinin omzuna yaslanan Evcen’in bu halleri objektiflere böyle yansıdı.

Suyun içerisinde aşka gelen oyuncu çift, deniz içerisinde birbirlerine sarılarak aşk dolu dakikalar geçirdi. Burak Özçivit’in esprileriyle kahkahalar atan Evcen’in keyfine diyecek yoktu.

Deniz içerisinde sohbet eden mutlu çift, sonrasında Karan’ın uyanmasıyla sudan çıktı. Fahriye Evcen, ellerini açarak koşar adım Karan’ın yanına gitti.

Eşinin ardından sudan çıkan Burak Özçivit, ailesiyle şezlonglarda keyifli dakikalar geçirip oğlunu öpücüklere boğdu.

 

Kaynak: Milliyet