Öz yeğeniyle uygunsuz görüntüleri ifşa olan Murat Başoğlu'ndan kötü haber!

2017 yılında Öz yeğeni Burcu Kabadayı Başoğlu ile bir teknede uygunsuz halde görüntülenen Murat Başoğlu'nun sağlık problemleri yaşadığı ortaya çıktı. Peki 53 yaşındaki Başoğlu'nun sağlık problemi nedir? İşte detaylar...

Murat Başoğlu'ndan kötü haber geldi!

2017'nin Temmuz ayında Muğla'nın Bodrum ilçesinde teknede yeğeni Burcu Başoğlu ile birlikte uygunsuz halde görüntülendikleri iddia edilen Murat Başoğlu, uzun süredir ortalarda görünmüyordu. 

Murat Başoğlu'nun sağlık problemleri yaşadığı ortaya çıktı. 53 yaşındaki Başoğlu, 20 Eylül 2021'de hastaneye kaldırılmış. Acile başvuran Başoğlu'nun çekilen kalp tomografisinde aort damarının 5.7 cm'ye kadar büyüdüğü ve riskli boyuta geldiği ortaya çıktı.

Ölümden dönmüş

Sağlık durumu hakkında açıklama yapan ünlü oyuncu ve sunucu, "23 Eylül'de ameliyata alındım. 6 saat süren açık kalp ameliyatı sonrasında aort ve aort kapakçıklarım değişti. 24 saat yoğun bakımda, 17 saat entübe olarak kaldım. Daha sonra normal odaya çıkabildim. Bu operasyon İzmir'de gerçekleşti. Doktorlarımıza ve beni yalnız bırakmayan dostlarıma teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Murat Başoğlu, Bodrum'da öz yeğeniyle uygunsuz ilişki yaşadığı iddiasıyla, ’hayasızca davranışta bulunmak’ suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat etmişti.