Dünyayı kurtarmak için oyuncu olduğunu söyledi ama gündem oldu! Burcu Özberk'ten Pınar Deniz'e büyük gönderme

Pantene Altın Kelebek'te En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi olan Pınar Deniz, yaptığı konuşmayla sosyal medyanın gündeminde yer alırken eleştirilerden biri de meslektaşı Burcu Özberk'ten geldi.

Dünyayı kurtarmak için oyuncu olduğunu söyledi ama gündem oldu! Burcu Özberk'ten Pınar Deniz'e büyük gönderme

Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakteriyle yılın En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nün sahibi olan Pınar Deniz, ödülü alırken yaptığı konuşmayla magazin gündemine bomba gibi düştü. Pınar Deniz'in o konuşması alay konusu oldu.

Dünyayı kurtarmak için oyuncu olduğunu söyledi ama gündem oldu! Burcu Özberk'ten Pınar Deniz'e büyük gönderme - Resim : 1

Dünyayı kurtarmak için oyuncu oldu!

Pınar Deniz yaptığı konuşmada, “Çocukken duygulardan çok korkardım. Çünkü yansıtabildiğim tek duygu öfkeydi… Herhalde başka bir duygu ile tanışmadığımdan olabilir. Sonra bir film izledim. İzlediğim filmde para yüzünden çocukları katlediyorlardı ve ben bundan çok etkilendim, sabahlara kadar ağladım. Hızımı alamayıp metroda ağlayarak arkadaşıma şunları söyledim; ‘Benim bu dünyayı kurtarmam lazım, insanlara yardım etmem ve onlara dokunmam lazım’ dedim ve tam bu duygu beni şu an oyuncu yaptı” ifadelerini kullandı.

Dünyayı kurtarmak için oyuncu olduğunu söyledi ama gündem oldu! Burcu Özberk'ten Pınar Deniz'e büyük gönderme - Resim : 2

O tweet gündem oldu!

Ünlü oyuncunun bu konuşmasıyla dalga geçen bir sosyal medya kullanıcısı, “Bu videodan sonra kadını bir googlelayayım dedim, bahsettiği film Kanlı Elmas filmiymiş. Çocukların elmas için hayatlarının heba oluşunu görmüş o filmde. Peki Pınar Deniz ünlü olunca ne yapmış biliyor musunuz? Bir mücevher markasının yüzü olarak Cannes film festivaline gitmiş” tweet’ini attı.

Bu sosyal medya kullanıcısının paylaşımını beğenen isimler arasında Burcu Özberk'te yer aldı. Burcu Özberk'in bu adımı tartışmalara sebep oldu.