Park halindeki araç alev alev yandı

Tuzla'da otoparkta park halinde duran otomobil aniden alev alev yanmaya başladı. Kısa süre içinde alevlere teslim olan araç yangın sonrası kullanılmaz hale geldi.

Park halindeki araç alev alev yandı

Tuzla'da otoparta park halinde duran araç henüz bilinmeyen bir nedenle alev alev yanmaya başladı. Kısa süre içinde alevlere teslim olan araç yangın sonrası kullanılmaz hale geldi.

ARAÇ KULLANILMAZ HALE GELDİ

Yangın, saat 20.30 sularında, Tuzla Aydıntepe Beydağı Caddesi, Evora Evleri B Blok otoparkında park halinde bulunan  araçta çıktı. Sebebi bilinmeyen bir şekilde çıkan yangında otomobil alevlere teslim oldu.

Çevredeki vatandaşların 112 Acil Çağrı Merkezi’ni araması üzerine bölgeye gelen itfaiye ekipleri yanan otomobile müdahale etti. Tedbir amaçlı polis ekipleri de olay yerine sevk edildi. Olay yerine hızlı bir şekilde ulaşan itfaiye ekipleri, yangına hızlı bir şekilde müdahale ederek yangının diğer araçlara sirayet etmesini engelledi.

Polis ekipleri ise olayda güvenlik tedbirlerini uyguladı. Yangının söndürülmesinin ardından, önlem amaçlı soğutma çalışmaları yapıldı.

 

Park halindeki araç alev alev yandı - Resim : 1