Pınar Altuğ'u gören bir daha baktı! Fiyatı dudak uçuklattı!

Pınar Altuğ önceki akşam Çırağan Sarayı'nda yapılan bir etkinliğe katıldı. Kızı Su ile birlikte davete giden ünlü ismin tercih ettiği ayakkabılarının fiyatı dudak uçuklattı.

Pınar Altuğ'u gören bir daha baktı! Fiyatı dudak uçuklattı!

Güzen oyuncu Pınar Altuğ (49), kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti.

Oyuncu çift, 2009'da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Sosyal medyada mutluluklarını paylaşmaktan çekinmeyen çifte çok fazla eleştiri geliyordu. 

"SENİNLE GEÇEN HER GÜN ÇOK GÜZEL"

İkili, geçtiğimiz haftalarda 16'ncı yılını kutladı. 1.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından Yağmur Atacan ile düğünlerinde çekilen bir kareyi yayınlayan Pınar Altuğ, gönderisine "16... Seninle geçen her gün çok güzel sevgilim" mesajını yazdı.

Pınar Altuğ'u gören bir daha baktı! Fiyatı dudak uçuklattı! - Resim : 1

 

"GEÇ DE OLSA GELDİ"

Pınar Altuğ önceki akşam Çırağan Sarayı'nda gerçekleştirilen bir markanın 10. yıl etkinliğine katıldı. Davete kızı Su ile birlikte giden ünlü isim, gazetecilerin sorularını da geri çevirmedi. Altuğ, yoğun temposundan bahsetti.

Oyuncu, "Uzun zamandır bu kadar ayrı kalmamıştım ailem ile. 9 günlük bir turneye gittim ve bittiği akşam hemen aynı gece uçakla evime döndüm. Ailemin yanına geldim. Döndüğüm gece de anneler günüydü. Küçük de olsa bir anneler günü kutlaması yaptık." dedi. Kızı Su ise, "Geç de olsa geldi." diyerek güldü.

Pınar Altuğ'u gören bir daha baktı! Fiyatı dudak uçuklattı! - Resim : 2

30 BİN TL'LİK AYAKKABI

Ünlü oyuncu davete kızıyla birlikte aynı ayakkabıları giyerek geldi. Altuğ ve kızı Su'nun giydiği Alman markası ayakkabının fiyatının 30 bin TL olduğu öğrenildi. Oldukça eski bir görünüme sahip olan ayakkabının fiyatı dudak uçuklattı.

Pınar Altuğ'u gören bir daha baktı! Fiyatı dudak uçuklattı! - Resim : 3