Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı dudak dudağa görüntülendi!

"Aşkın Kıyameti" adlı filmde birlikte rol alan 27 yaşındaki güzel oyuncu Pınar Deniz  ile 37 yaşındaki oyuncu Yiğit Kirazcı hakkında aşk iddiaları ortaya atılmıştı. Ünlü çift, önceki gün Marmaris'te dudak dudağa görüntülendi.

Kaynak: tv100.com

Ünlü oyuncular Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı hakkındaki aşk dedikoduları doğru çıktı. Çıkan söylentiler karşısında sessiz kalan çiftin birlikteliği, önceki gün Marmaris'te belgelendi. Film setindeki arkadaşlıkları aşka dönen çift, önceki gün Marmaris'te dudak dudağa görüntülendi

İSKELEDE DUDAK DUDAĞA

 Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Baş başa tatil yapan oyuncu sevgililer, kaldıkları otelin iskelesinde dudak dudağa görüntülendi. Romantik anlar yaşayan çift, akşam saatlerine kadar denizin ve güneşin tadını çıkardı. Deniz ve Kirazcı'nın set aşkı böylelikle ispatlanmış oldu.

Deniz, daha önce de ‘Bir Deli Rüzgar’ dizisinin setinde tanıştığı Berk Cankat ile birliktelik yaşamış, daha sonra da adı Engin Akyürek ile anılmıştı. Kirazcı da bir dönem meslektaşı Bestemsu Özdemir ile birlikteydi.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Pınar Deniz, 4 Kasım 1993'te Adana'da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul'da büyüdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan 'Sil Baştan' adlı dizide 'Evrim' karakterini canlandırarak yaşadı.