Lezbiyen çiftten kan donduran vahşet!

Portekiz'de lezbiyen çift 19 yaşındaki Maria Malveiro ile 23 yaşındaki sevgilisi Mariana Fonseca, kucak dansı sözü vererek kandırdıkları 21 yaşındaki Diogo Goncalves isimli genci öldürüp parçalara ayırdıktan sonra cansız uzuvlarıyla günler geçirdi.

Kaynak: tv100.com

Dünyanın kanını donduran haber Portekiz'den geldi. İki lezbiyen sevgili vahşi cinayetle suçlanıyor. Algarve ksabasındaki Tavira yakınlarındaki Pego do Inferno şelalesinde vücut parçaları bulunmasının ardından ortaya çıkan vahşet herkesin kanını dondurdu.

Savcıların iddialarına göre, bir otelde çalışan 21 yaşındaki Diogo, 19 yaşındaki Maria Malveiro tarafından kucak dansı sözü verilerek kandırıldı. Genci odasına çıkaran Maria burada sandalyeye oturmasını istedi. Ardından da korkunç plan devreye girdi.

'Fantezi' bahanesiyle Diogo'yu sandalyeye bağlayan Maria bu sırada Mariana'dan da yardım aldı. İki kadınla birlikte olacağını düşünen Diogo başına geleceklerden habersizce sandalyede otururken lezbiyen çift tarafından ağır bir şiddete maruz kaldı, ardından da öldürüldü.

Dexter'dan ilham aldılar
Diogo'nun cansız bedenini ortadan kaldırmak için önce parçalara ayıran çift, burada hemşire olan Mairana'nın tıbbi bilgilerinden faydalandı. Genç adamın kollarını, bacaklarını ve başını gövdesinden ayıran çift cansız uzuvlarla bir kaç gün geçirdi.