Ünlü şarkıcının mesajı ifşa oldu! O hesap fake çıktı!

Rafet El Roman'ın Şule Balmak adlı bir hesaba attığı mesajlar ifşa oldu, o hesap fake hesap çıktı.

Ünlü şarkıcı mesaj ifşa oldu! O hesap fake çıktı!

Şarkıcı Rafet El Roman'ın Şule Balmak adlı bir profille Instagram'ın DM (özel mesaj) kısmından konuşması sosyal medyada yayıldı.

Konuşmada El Roman, Balmak'ın telefon numarasını istedi ancak hesabı kullanan kişinin ise vermediği görüldü.

Balmak'ın konuşmayı sosyal medyada yayınlayarak, Rafet El Roman'ı ifşa etti. Ancak Şule Balmak, fake çıktı. Fotoğraflardaki kişinin Şili’de yaşayan Sol Vasquez isimli bir butik sahibi olduğu öğrenildi.

Kandırıldığını itiraf etmişti

El Roman, geçtiğimiz günlerde bir kadın tarafından kandırılma hikayesini şu sözlerle anlatmıştı:

'Sosyal medyadan kimseye mesaj atmıyorum' diyemem çünkü atıyorum. Birini beğenmişim, tanımak istemişim. Bunun nesi kötü? Bana da yüzlerce mesaj geliyor günde.

Bir kere mesajlaştığım birisi beni kandırdı, büyük hayal kırıklığına uğrattı. Onu anlatayım sizlere...

Güzel bir kadınla konuşuyorum, fotoğrafları harika. Çok güzel. Düşünüyorsun 'Bu kadar güzel bir kız nasıl keşfedilmemiş?' falan diye. Ben de dedim kendi kendime; 'Klibimde oynatırım'.

İki üç ay beni ve ekibimi oyaladı sonra kahve içmeye karar verdik. Bir geldi alakası bile yok, meğerse dünyaca ünlü bir yıldızın fotoğraflarını koyuyormuş hesabına. Keşke görmez, tanışmaz olaydım. İnanamıyorum yani böyle bir şey yaptığına.

'Neden yaptın?' dedim 'Sizinle tanışmak için' dedi. Oturduk bir kahve içtik, nezaketimi bozmadım yine, efendi bir adamım.