Rekorlarıyla gündemden düşmeyen Taylor Swift ders konusu oldu

ABD'li şarkıcı ve besteci Taylor Swift, Arizona Eyalet Üniversitesi'nde psikoloji dersine konu olacak. Grammy ödüllü şarkıcının yaşamı ve çalışmaları üzerinden psikoloji öğrenmenin daha ilgi çekici olacağı düşünülüyor.

Rekorlarıyla gündemden düşmeyen Taylor Swift ders konusu oldu

Son albümü Midnights ile rekora doymayan Grammy ödüllü şarkıcı Taylor Swift, şu sıralar Eras turnesiyle gündemde.

Turne kapsamında binlerce hayranıyla bir araya gelen Swift'in hayatı ve şarkıları ABD'deki Arizona Eyalet Üniversitesi'nde "Taylor Swift'in Psikolojisi - Sosyal Psikolojinin İleri Konuları" adlı derste işlenecek.

"DAHA İLGİ ÇEKİCİ OLACAK"

ASU News'un haberine göre, dersi verecek olan psikoloji bölümü doktora öğrencisi Alexandra Wormley, dersin Taylor Swift'in çalışmalarını, ilişkilerini ve hayranlarını sosyal psikoloji kapsamında işleyeceklerini belirtti. Wombley, dersin amacının şarkıcının hayatını analiz etmek olmadığını söyledi.

Dersin Swift'in ne kadar sevildiği veya sevilmediği üzerine olmadığını belirten Wombley, şarkıcının Arizona eyaletinin Glendale'deki konserinin kendisine ilham olduğunu söyledi.

Çok sıkı bir Swift hayranı olmadığını itiraf eden ders eğitmeni, sosyal psikolojiyi şarkıcının yaşamı ve çalışmaları üzerinden öğretmenin daha ilgi çekici olacağı kanaatinde.

SIRADAKİ ALBÜM "1989"

Şu sıralar dünya turnesiyle oldukça meşgul olan şarkıcı, yeni albüm müjdesi verdi. Şarkıcı daha önce yapımcı Scooter Braun'la yaşadığı telif hakları anlaşmazlığı nedeniyle eski çalışmalarını "Taylor's Version" (Taylor'ın Versiyonu) adıyla yeniden kaydediyor.

Daha önce "Fearless", "Red" ve "Speak Now" albümlerini yeniden kaydeden şarkıcı, sıradaki albümünün "1989" olacağını konser esnasında duyurdu.

Swift "Taylor'ın Versiyonu" olarak piyasaya çıkacak "1989" albümü 27 Ekim'de müzikseverlerle buluşacak. (NTV)