Resmen sapıklık! 2 çocuğu 'su vereceğim' deyip eve götürdü...

İngiltere'de 32 yaşındaki kadının sokakta oyun oynayan iki erkek çocuğunu su verme bahanesiyle eve götürmesi ve sonrasında yaşananlar ülke gündemine bomba gibi düştü.

Google Haberlere Abone ol

Akıllara durgunluk veren olay İngiltere'de meydana geldi. 32 yaşındaki kadın, evinin önünde futbol oynayan ve yaşları 14 olan iki erkek çocuğu "Size su vereceğim" diye kandırıp evine götürdü.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre, Teah Vincent adlı kadın, evinin mutfağında ağırladığı iki çocuktan birine, "Bilgisayarda oyun oynamak ister misin?" diye sordu.

Ardından yasal nedenlerden ötürü ismi açıklanmayan çocuğu evinin üst katında bulunan yatak odasına götüren Vincent, cinsel istismarda bulundu.

Olayı soruşturan savcı Christopher Smyth, çocuğun Taeh'ın kendisi ile bilgisayar oyunu oynamak istediğini düşünüp yatak odasına gittiğini söyledi.

Teah, çocuğu yatak odasına götürüp yatakta oturmasını isteyip odadan çıktı. Odadan çıktıktan bir kaç dakika sonra odaya tamamen çıplak bir şekilde geri döndü.

32 yaşındaki kadının ilişkiye girdiği çocuğun olayı babasına anlatmasından sonra, çocuğun babası Teah'ın evine gidip genç çocuklardan uzak durmasını söyledi.

Babanın olayı polise anlatmasından sonra gözaltına alınan Teah, ifadesinde ilişkiye girdiği çocuğun 16 yaşından büyük olduğunu düşündüğünü, aksi halde ilişkiye girmeyeceğini söyledi.

Teah'ın avukatı mahkemede, çocuğun kadına 16 yaşında olduğunu arkadaşının ise 18 yaşında olduğunu söylediğini belirti. Mahkeme devam ediyor.