Resmi açıklama geldi! Manisa FK yeni teknik direktörünü duyurdu

Trendyol 1.Lig ekibi Manisa FK, teknik direktör Mustafa Dalcı ile yollarını ayırdığını açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada, Dalcı’ya kulübe verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür edildi.

Resmi açıklama geldi! Manisa FK yeni teknik direktörünü duyurdu

Trendyol 1.Lig’de istediği sonuçları alamayan Manisa FK, ilk yarının sona ermesinin ardından 28 Aralık 2023 tarihinde teknik direktörlük görevine Mustafa Dalcı’yı getirmişti. Dalcı yönetimindeki Manisa FK, çıktığı 11 maçta 3 galibiyet, 3 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı.

Son olarak dün akşam da Bodrum FK'ya evinde 1-0 yenilen Manisa FK'da yönetim, Mustafa Dalcı ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırma kararı aldı.

RESMİ AÇIKLAMA YAPILDI

Kulüpten yapılan açıklamada, "Teknik Direktörümüz Mustafa Dalcı ile karşılıklı anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Mustafa Dalcı’ya kulübümüze vermiş olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz." denildi.

TEKNİK DİREKTÖRLÜK GÖREVİNE LEVENT DEVRİM GETİRİLDİ

Manisa FK teknik direktörlük görevine Levent Devrim’in getirildiğini açıkladı. Manisa FK’den yapılan açıklamada anlaşmanın sezon sonuna kadar olduğu kaydedildi.

Fikri Bayrıl Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde konuşan Devrim, “Manisa Futbol Kulübü benim yuvam. Burada çok güzel başarılar, çok güzel zamanlar geçirdik. Zor bir süreçten geçiyoruz ama bunun üstesinden gelecek güçteyiz. En kısa zamanda bunu sahaya da yansıtmak için çok çalışacağız. Yine güzel günler göreceğiz. Taraftarlarımızın yüreği ferah olsun. Manisa Futbol Kulübü en iyi yerlere çıkacaktır. Her şey çok güzel olacak bundan emin olsunlar” dedi.

Resmi açıklama geldi! Manisa FK yeni teknik direktörünü duyurdu - Resim : 1

 BAŞKAN AKTAN: HEDEFİMİZDEN SAPMA YOK

Yeni Teknik Direktörümüz Levent Devrim’e görevinde başarılar dileyen Başkan Mevlüt Aktan ise, “Levent Devrim bu kulüp için önemli ve değerli bir isim. Birlikte çok önemli işler yaptık. Zor bir süreçten geçiyoruz ama bu sürecin sabırla üstesinden geleceğiz. Manisa Futbol Kulübü olarak hedefimizde en ufak bir sapma yok. Bunun böyle bilinmesini istiyorum. Bu kulübü daha da yukarılara çıkarmak için çok çalışacağız. Manisa Futbol Kulübü bu şehrin bir değeridir. Tüm taraftarlarımızı ve Manisalı futbolseverleri bu değere sahip çıkmaya ve destek olmaya davet ediyorum” dedi.