Reynmen’den Hakkı Bulut sorusuna şok cevap!

Hakkı Bulut Reynmen için “Şarkımı çaldı” demiş ve bu iddia magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.  Reynmen olarak tanınan şarkıcı Yusuf Aktaş verdiği cevapla yine şoke etti.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: tv100.com

Hakkı Bulut, 1986 yılında 'Nazlım' albümünde yer alan bir şarkısının Reynmen olarak tanınan şarkıcı Yusuf Aktaş tarafından izinsiz kullanıldığını söylemişti.

Hakkı Bulut, "Popçu mudur, rock'çı mıdır bilmediğim Reynmen diye biri var. Gayet de güzel millet seviyor. Bir gün bir baktım, benim şarkımı alıp koymuş albümüne. 1986 yılında Nazlım albümünde 'Kızlar kızlar güzelim kızlar, sarışın esmer kumral kızlar, size kötü diyenin dili kurusun, kiminiz melek kiminiz huri' şeklinde sözleri olan bir şarkım var. Reynmen bu şarkımın müziğini olduğu gibi almış, üzerine söz yazmış, söylüyor" demişti.

Show TV muhabirinin konu için aradığı Reynmen'den şok cevap geldi. Muhabirle yazışmasını Twitter'da yayınlayan şarkıcının, verdiği cevap dikkat çekti. Reynmen'in muhabire, kahkaha attığı  ve şaka mı? dediği görüldü.

Reynemn hemen sonrasında "Memleket daha önemli sorunlar var hanımefendi lütfen onlarla ilgilenin" diye yazdı. Reymenn daha sonra, "Reynmen Bey...mmm" diye tweet attı.