Yasak aşk dehşeti! Evinin yakınında görünce kurşun yağdırdı

Rize'de öğle saatlerinde 44 yaşındaki Fatih Mehmet Bülbül, 46 yaşındaki eşi Yeliz Bülbül ve ilişkisi olduğunu iddia ettiği 54 yaşındaki kuzeni Şaban Ali Bülbül’e kurşun yağdırarak öldürdü.

Yasak aşk dehşeti! Evinin yakınında görünce kurşun yağdırdı

Olay, saat 14.00 sıralarında ilçenin Demirhisar köyünde meydana geldi. Fatih Mehmet Bülbül, eşi Yeliz Bülbül ile ilişkisi olduğunu iddia ettiği, evinin yakınındaki çay bahçesinde gördüğü kuzeni Şaban Ali Bülbül’e tabanca ile ateş etti. Bülbül, ardından silah seslerini duyup evden çıkan eşi Yeliz Bülbül’e de ateş etti. 

Yasak aşk dehşeti! Evinin yakınında görünce kurşun yağdırdı - Resim : 1

Kanlar içinde kaldı
Şaban Ali Bülbül ile Yeliz Bülbül kanlar içerisinde kalırken, çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerince yapılan kontrolde Şaban Ali Bülbül ve Yeliz Bülbül’ün yaşamını yitirdiği belirlendi.

Yasak aşk dehşeti! Evinin yakınında görünce kurşun yağdırdı - Resim : 2

Yakalandı
İki kişinin cansız bedeni, savcılık ve ekiplerin incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Olay yerinden kaçan Fatih Mehmet Bülbül ise jandarma ekiplerince yakalanarak, gözaltına alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürdürülüyor.