Dünyanın konuştuğu bebek doğdu

Dünyanın konuştuğu olayda 'erken doğum' gerçekleşti. 10 yaşındaki Ivan'dan hamile kaldığını iddia ettiğinde 13 yaşında olan Darya Sudnishnikova, 14 yaşında anne oldu.

Google Haberlere Abone ol
Kaynak: TV100.COM

Dünyanın konuştuğu hamilelik ve evlilikte doğum gerçekleşti. 10 yaşındaki Ivan ile hamile kaldığında 13 yaşında olan Darya Sudnishnikova'nın birlikteliği tüm dünyada konuşan bir konu haline gelmişti.

Uzmanlar, Darya Sudnishnikova'nın Ivan'dan hamile kalmasının mümkün olmadığını iddia etse de, küçük kız ve Ivan bebeğin kendilerine ait olduğunu iddia etmişti. Bir süre televizyonlarda da boy gösteren çocuklar, aileleri tarafından desteklendi.

Ivan ve Darya'nın popüler olmasının ardından reklam teklifleri almaya başlayan Darya, Instagram sayfasından yaptığı paylaşımlarla bir anda fenomen haline döndü.

Erken doğum yaptı

Geçtiğimiz haftalarda takipçileriyle düşüncelerini paylaşan Darya, doğum yapmaktan korktuğunu çünkü sancı ve kasılmaların canını yakacağından endişe ettiğini söylemişti. Çiftin birlikte kullandığı Instagram hesabından bebeğin doğduğuna dair bir paylaşım yapıldı.

Aniden gelen sancıların ardından Darya'nın hastaneye kaldırıldığı ve sezaryen ile doğum gerçekleşti. Çiftin daha önce duyurduğu üzre bir kız çocukları oldu. Hamileliğin başlangıcında 10 yaşında olan Ivan şu anda 11 yaşında.

Daha sonra ifade değiştirdi

Darya, yaşananların ardından bir süre önce bebeğin babasının Ivan olmadığını, şişman bir adamın kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü. Ancak bebeği Ivan'la birlikte büyütmeye kararlı olduklarını ifade eden Darya'nın bu sözleri tepki çekmişti.