Bomba! Sadakatsiz dizisine geri dönüyor

Ekranların yeni fenomen dizisi Sadakatsiz'de bomba bir gelişme yaşandı. Daha önce dizinin kadrosundan ayrılan Derya karakterine hayat veren Özge Özder, doğumun ardından sevenleriyle yeniden buluşacak. Sadakatsiz dizisinde yeni gelişmeler var...

Sadakatsiz'e geri dönüyor!

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Burak Sergen gibi ünlü isimleri buluşturan Sadakatsiz dizisi çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Medyapım imzalı diziye 1 ay önce doğum nedeniyle ara veren Özge Özder ekibe geri dönüyor.

Özder 23. bölümden itibaren Sadakatsiz'de hayat verdiği Derya karakterini canlandırmaya devam edecek. Özder kızına Eva Luna ismini vermişti.

Sadakatsiz dizisinin son bölümünde neler yaşandı?

Gönül, Asya'ya tuzak kurdu

Dizide Gönül, her şeyinden rahatsız olduğu Asya'ya tuzak kurdu. Yerel bir gazetenin yöneticisiyle bir araya gelen Gönül, çıkan haberleri kendi lehine çevirirken, Asya'yı da unutmadı. Asya'nın Sinan'la vedalaştığı anlarda onların fotoğrafını çeken Gönül'ün adamı fotoğrafı ona gönderdi.

Çıkan aşk haberleri Asya'yı zora soktu

Gönül Asya'nın bu fotoğrafını gazeteye verdi ve ertesi gün çıkan aşk haberleri Asya'yı zora soktu. Gazetelerde çıkan haberleri görünce deliye dönen Volkan ise soluğu hastanede alarak sinirle Asya'nın odasına girdi.

Hastanede bir anda kaos oluştu

Asya'nın odasında Turgay'ı gören Volkan iyice çileden çıktı. Hastanede bir anda kaos oluştu. Asya Volkan yüzünden bir kez daha zor durumda kaldı. Asya yaşanan olaydan dolayı hastane yönetiminden de uyarı aldı.

Volkan'ın kendisine geri dönmek için yalvardığı videoyu Gönül'e izleterek tehdit etti

Çıkan haber ve Volkan'ın yaptıklarından sonra iyice sinirleri gerileyen Asya, elindeki kozu kullanmak için harekete geçti. Derin özel hayatı hakkında söylediklerinden sonra iyice sinirlenen Asya, soluğu Gönül'ün yanında aldı. Bu haberleri yaptıran kişinin Gönül olduğunu bilen Asya, Volkan'ın kendisine geri dönmek için yalvardığı ve öpmeye kalkıştığı videoyu Gönül'e izleterek tehdit etti.

Öte yandan annesinin Nil'le konuşmalarını duyan Selçuk, Asya'dan yardım istemeye gitti. Annesinin son evre kanser olduğunu öğrenen Selçuk, Asya'dan bu konu hakkında bilgi almaya gitti. Asya ise ona son zamanlarında annesinin yanında olmasını tavsiye etti.