Sadakatsiz'e damga vuran sahne! Asya'nın yaşadıkları bir bir Derin'in başına geldi!

Seyircileri ekrana kitleyen dizi Sadakatsiz’in dün akşam erkana gelen 12. yeni bölümünde Derin, Volkan'ın 2. bir telefonunun olduğunu öğrendi. Asya'nın yıllar önce başına gelen olayı yaşayan Derin, Volkan'ın gizli telefonunda Asya'nın fotoğraflarını görünce yıkıldı.

Kaynak: tv100.com

Asya'nın yıllar önce başına gelen olayı yaşayan Derin, Volkan'ın gizli telefonunda Asya'nın fotoğraflarını görünce yıkıldı. O anları izleyenler ise sosyal medya hesaplarından "Tarih tekerrür eder" yorumunu yaptı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Özge Özder'in başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümüne Asya'ya saldıran kişinin kim olduğu ortaya çıkarken Derin, Volkan'la ilgili öğrendiği gerçekle yıkıldı.

ASYA'YA SALDIRAN SELÇUK ÇIKTI
Asya'nın evine saldıran ve boğmaya kalkan kişinin Volkan'la çalışan Selçuk olduğu ortaya çıktı. Selçuk'u tekrar eve girmek üzereyken yakalayan Volkan çılgına döndü. Asya'dan intikam almak istediğini söyleyen Selçuk ise Volkan'ı da tehdit etti.

ASYA'NIN SÖZLERİ DERİN'İ KUŞKULANDIRDI
Diğer yandan ise Derin, Volkan'ın sık sık Asya'nın yakınlarında olmasından rahatsız oldu. Asya'ya eşinin peşini bırakmasını söyleyen Derin, Asya'dan aldığı yanıtla şoke oldu. Asya'nın "Kocan, bir oyun oynuyor hem de büyük bir oyun... Volkan iki sene boyunca hem seninle beraberdi hem de benimle. Ve benimle beraberken, senin sandığın gibi mutsuz da değildi. O yüzden dikkat et, benim başıma gelen senin başına da gelmesin" sözleri Derin'i şüpheye düşürdü.