Şahan Gökbakar'dan Celal Şengör'e: Babalar hiçbir koşulda kız çocuklarının eteğini kaldırıp onlara şaplak atamaz!

Prof. Dr. Celal Şengör'ün katıldığı Zoom etkinliğinde öğrencisine yaptıklarını anlatması tartışılmaya devam ediyor.

O isme bir tepki de Şahan Gökbakar'dan geldi

İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Celal Şengör’ün 20 Ağustos’ta internete yüklenen, dün sosyal medyada çokça paylaşılan videosu büyük tepki çekti.

Şengör, videoda geçmiş dönemde öğrencisi ile yaşadığı bir anıyı anlattı. Bir olayın ardından öğrencisine çok kızdığını aktaran Şengör, bu öğrencisinin kız olduğunu vurgulayarak, "O kadar kızdırdı ki, Saniye’nin eteğini kaldırdım. Kıçına bir tokat attım. Bu dehşete düştü. Baktım böyle bakıyor bana" ifadelerini kullandı.

"Şimdi tamamlandı"

Şengör daha sonra ise kıza "Bana bak. Baban bunu yaptı mı?" sorusunu yöneltti. Öğrencisinden "Babam bile bana böyle bir şey yapmadı" cevabını aldığını aktaran Şengör daha sonra, "Hah eksik kalmış. Şimdi tamamlandı" dediğini belirtti.

“Bir kız çocuğu babası olarak...”

Şengör'un sözleri sosyal medyada tartışma başlattı. Şahan Gökbakar da bu tartışmalara katıldı ve sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

Şahan Gökbakar açıklamasında, "Bir kız çocuğu babası olarak bu açıklaması ve pişkinliği karşısında akıl almaz bir hayrete düştüm" diyerek tepki gösterdi.

Ünlü komedyen "Bu tavır babacan değildir. Babalar hiçbir koşulda kız çocuklarının eteğini kaldırıp onlara şaplak atamaz" dedi. (Gerçek Gündem)