Sakarya'da elektrikli ısıtıcı faciaya neden oluyordu
Sakarya’nın Karasu ilçesinde 5 katlı binada yangın paniği yaşandı. Elektrikli ısıtıcının devrilmesiyle meydana gelen yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürüldü.
![Sakarya'da elektrikli ısıtıcı faciaya neden oluyordu](https://img.tv100.com/rcman/Cw850h478q95gc/storage/files/images/2023/12/07/kapak-xgbg_cover.jpg)
Kuzuluk Mahallesi Yunus Emre Caddesi üzerindeki 5 katlı binanın 3’üncü katında elektrikli ısıtıcının devrilmesi neticesinde yangın çıktı. Durumun haber verilmesi üzerine bölgeye itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.
Evde bulunan 6 kişi itfaiye ve vatandaşları yardımıyla tahliye edilirken yangın kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Yangına ilişkin inceleme başlatıldı.