Şampiyonluk kutlamasında geceye damga vuran tezahürat: Icardi, Ali Koç forması giydi, balkona çıktı

Dün akşam Süper Lig'de 102 puanla şampiyonluk elde eden Galatasaray futbolcularını Florya'da taraftarlar karşıladı. Şampiyonluk kutalamalarına ise Icardi'nin şovu damga vurdu. Icardi önce taraftarların kendisi için hazırladığı formayı balkona astı, ardından ise Ali Koç formasıyla çok konuşulacak bir tezahürat yaptı.

Şampiyonluk kutlamasında geceye damga vuran tezahürat: Icardi, Ali Koç forması giydi, balkona çıktı

Galatasaray, rekorlar kırdığı 2023-2024 sezonunu şampiyon olarak tamamladı. Tüm Türkiye'nin nefesini tutarak takip ettiği son hafta mücadeleleri 20.45'te sona ererken; Konyaspor'u deplasmanda 3-1 mağlup eden sarı-kırmızılılar 24. kez ligi zirvede bitirdi. Son iki sezondur üst üste 2. kez şampiyon olan Okan Buruk'un öğrencileri, gece saatlerinde İstanbul'a döndü.

TARAFTARLAR FLORYA'YA AKIN ETTİ

Şampiyonluğun ilan edilmesiyle sokaklara dökülen Galatasaray taraftarı, Florya'ya akın etti. Futbolcuları büyük bir coşkuyla karşılayan taraftarlar, her yeri sarı-kırmızıya boyadı.

Galatasaraylı futbolcular ve taraftarlar arasındaki coşku uzun süre devam etti. Galatasaray'dan o anlara dair paylaşım geldi.

ICARDİ, KENDİSİNİN RESMEDİLDİĞİ BAYRAĞI BALKON DEMİRLERİNE ASTI

Mauro Icardi, Galatasaraylı taraftarların kendisi için hazırladığı ve general olarak resmedildiği bayrağı tribüne geri atmadı. Mauro Icardi, balkon demirlerine bayrağı astı.

Şampiyonluk kutlamasında geceye damga vuran tezahürat: Icardi, Ali Koç forması giydi, balkona çıktı - Resim : 1

'ALİ KOÇ' YAZILI FORMAYI GİYDİ

Galatasaraylı futbolcu Mauro Icardi şampiyonluk kutlamasında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un adının yazılı olduğu formayı giydi.

Şampiyonluk kutlamasında geceye damga vuran tezahürat: Icardi, Ali Koç forması giydi, balkona çıktı - Resim : 2

'FENER AĞLAMA' TEZAHÜRATI GECEYE DAMGA VURDU

Florya'da gerçekleştirilen kutlamalarda Mauro Icardi'den ezeli rakipleri Fenerbahçe'ye gönderme geldi. Yıldız futbolcu, çalan şarkı sonrası 'Fener ağlama' tezahüratları yaptı.

Şampiyonluk kutlamasında geceye damga vuran tezahürat: Icardi, Ali Koç forması giydi, balkona çıktı - Resim : 3